Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor kulüpleri, Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.

Kulüplerin, "Milletimizin başı sağolsun" başlığıyla yayımladığı mesajlar şöyle;

GALATASARAY
Hakkari Çukurca'da yol kontrolü yapan güvenlik güçlerimize yönelik menfur terör saldırısında şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar dileriz. Ülkemizin başı sağolsun.

FENERBAHÇE
Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, PKK'lı teröristlerin yol kontrolü yapan güvenlik güçlerine düzenlediği saldırıda 5 askerimizin şehit düştüğü, 8 askerimizin de yaralandığı haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Yaşanan hain terör saldırısını lanetleyerek, şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar, şehit yakınları ve tüm milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz.

TRABZONSPOR
Bu vatanı bölemeyecek bu milletin arasına nifak tohumu ekemeyeceksiniz. Türkiye her türlü hainliğinize karşı duracak kudrete sahiptir.

Ülkemizin olağanüstü şartlardan geçtiği günlerde Hakkari'den gelen 5 şehit haberi ciğerimizi yaktı. Kahramanlarımıza rahmet diliyoruz.

BEŞİKTAŞ
Beşiktaş Kulübü, Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki terör saldırısında şehit düşen askerler için başsağlığı mesajı yayımladı.

Mesajda şu ifadeler yer aldı;

"Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, teröristlerin yol kontrolü yapan güvenlik güçlerimize düzenlediği saldırıda 5 askerimizin şehit düştüğünü ve 8 askerimizin de yaralandığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Terör saldırılarını lanetliyor, ülkemizin birlik ve beraberliğinin terörü yeneceğine olan inancımızı yineliyoruz.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı, yaralılara da acil şifalar dileriz.

Milletimizin başı sağolsun..."