Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Daha önce 3 kez omzundan 1 kez de belinden ameliyat olan Veli Kavlak adeta futbola dönemiyor. Son geçirdiği bel fıtığı ameliyatından sonra girdiği rehabilitasyon sürecinin sonunda iyileşmeyen aksine ağrıları yeniden artan Veli Kavlak, Avrupa'da doktor doktor dolaşıp derdine çare arıyor. Son olarak Almanya'da bir doktora görünen Veli Kavlak için 5'inci kez ameliyat kararı alındı. Veli Kavlak'ın bu karar sonrası adeta bir yıkım yaşadığı ve futbol hayatının bitme noktasına gelmesinden endişe ettiği öğrenildi.

GÖKHAN İNLER ORTA SAHADAKİ YENİ GÜÇ
2 yıldır sürekli olarak ameliyat geçiren Veli için yeni kararlar alma arifesinde olan Beşiktaş Yönetimi ise ilk etapta Gökhan İnler'i transfer ederek orta sahadaki oyuncu eksikliğini giderme kararı aldı.

Daha önceden anlaşılan ve Beşiktaş'tan haber bekleyen Gökhan İnler Türkiye'ye davet edildi. Gökhan İnler'in Leicester City ile bonservis sorununu çözdüğü ve yarın imzayı atacağı bildirildi.

Beşiktaş yönetiminin Veli Kavlak ile ilgili almayı düşündüğü bir diğer kararın ise oyuncunun 2019'a kadar süren sözleşmesini dondurma yönünde olduğu gelen bilgiler arasında.