Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Tom Hanks: O kişilere saygı duymuyorum - Magazin haberleri
    1

    Eşi Rita Wilson ile mart ayında virüse yakalanan ve gördüğü tedavinin ardından iyileşen Tom Hanks, pandemi sürecinde doğru toplumsal davranışlarla ilgili düşüncelerini paylaştı.

    2

    Hanks, maske takma ve sosyal mesafe kuralları üzerine yayınladığı videosunda koronavirüse karşı önlem almayan insanlara saygı duymadığını belirtti.

    3

    Vaka sayısındaki artışa rağmen insanların maske takmamasını anlayamadığını belirten Hanks, "Gerçekten anlamıyorum. Kelimenin tam anlamıyla yapabileceğiniz en az şey bu. Eğer bu en az şeyi yapmaya karşı argüman geliştirmek isteyen varsa, geliştirebilir" dedi.

    4

    Usta oyuncu sözlerine şöyle devam etti:

    "Araba kullanırken, hız sınırlarına uymanız gerekir, dönecekseniz sinyal vermeli ve yayalara çarpmaktan sakınmalısınızdır. Bu üç şeyi yapmıyorsanız, araba kullanmamalısınız. Eğer maske takamıyor, ellerinizi yıkayıp, sosyal mesafe kurallarına uyamıyorsanız, o zaman size saygı duymuyorum. Bahanelerinize karnım tok."

    5

    Eşi Rita Wilson ile birlikte corona virüsü yenen ve üç kez plazma bağışında bulunan Tom Hanks yaşadığı süreci şöyle anlatmıştı:

    6

    Çok rahatsız edici semptomların olduğu bir 10 gün geçirdim. Mutlulukla söylüyorum ki, hayatımı tehdit eden bir durum olmadı.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ