Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
Sesli Dinle
0:00 / 0:00
DHA

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesine bağlı Çiğiltepe köyünde kan donduran bir olay meydana geldi. Nurettin G. (68), İstanbul'a çalışmaya giden oğlu Uğur'un eşi Filiz (36) ile Kamil Ç.'yi (51) yatakta uygunsuz yakaladı. Tabancasını alan Nurettin G., Filiz G. ve Kamil Ç.'ye ateş etti, ardından da jandarmayı arayıp haber verdi.

OLAY YERİNDE HAYATLARINI KAYBETTİLER

DHA'da yer alan habere göre ihbar üzerine adrese jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Filiz G. ve Kamil Ç.'nin yaşamını yitirdiği belirlendi.

KAYINPEDER GÖZALTINA ALINDI

Nurettin G. ise jandarma tarafından gözaltına alındı. Yapılan incelemenin ardından Filiz G. ve Kamil Ç.'nin cenazeleri Afyonkarahisar Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Nurettin G.’nin jandarmadaki sorgusunun sürdüğü bildirildi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Nurettin G., karakoldaki sorgusunun ardından Sandıklı Devlet Hastanesi'ne götürülerek sağlık kontrolünden geçirildi. Hastaneye getirilirken kendisini görüntüleyen gazetecilere, "Çekme, adaleti mi sağlayacaksın" diyen Nurettin G., daha sonra jandarma eşliğinde adliyeye götürüldü.

Nurettin G., tarafından geliniyle birlikte öldürülen Kamil Ç.

"ADALETİ Mİ SAVUNACAKSINIZ BANA"

Burada da gazetecilere tepki gösteren Nurettin G., "Ne yapabileceksiniz. Çekme. Adaleti mi savunacaksınız bana" diye bağırdı. Nurettin G.'nin adliyedeki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

24 SAAT GÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.