Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA / GAZETE HABERTÜRK

    Haftaya Ay, Akrep burcundayken, ortaklaşa parasal işlerimizin üzerine eğilerek başlayabiliriz. Alacak-verecek dengesi önem kazanabilir. Yarın, işlerimizde güzel sonuçlara ulaşabiliriz. Perşembe günü ilişkilerimizde farklı konular daha fazla ilgimizi çekecek. Cumartesi günü sert söylemlere karşı dikkatli olalım. Pazar günü Mars, Yay burcuna geçecek ve biz düşünmeden hareket edeceğimiz bir sürece gireceğiz.

    KOÇ

    Bugün, ortaklaşa para alanlarınız aktif olacak. Bu konularda atak davranabilirsiniz. Bilinçaltınız birçok konuda sizi yönlendirebilir. İç sesiniz iş alanlarınızdaki ilhamınızı kuvvetli kılıyor.

    BOĞA

    Özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz ön planda olacak. İlişkinizde karşı taraf size karşı sabırsız olabilir. İş anlamında kafanızda birçok plan olabilir ama hepsini sırayla yapmanız gerekiyor.

    İKİZLER

    İş alanlarınız fazlasıyla yoğun olabilir. Beraber çalıştığınız insanlara karşı iğneleyici davranışlardan uzak durun. Bugün, dış ortamlarda sizi az tanıyan insanlarla fikirleriniz uyuşmayabilir.

    YENGEÇ

    Krizleri fırsatlara çeviren bir tavrınız var. Eğitime, sanata ve seyahate dayalı işlerinizde başarılı ve yaratıcı bir dönemdesiniz. Sevdiklerinize karşı daha toleranslı olmaya çalışın.

    ASLAN

    Farklı olan her şey ilginizi çekiyor, biraz heyecana ihtiyacınız var. Aile hayatınızda büyüklerinize ve sevdiklerinize karşı sabırsız ve toleranssız davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız.

    BAŞAK

    Güne çok yüksek bir tempoyla başlayabilirsiniz. Sinirli yaklaşımlarınız araba kullanırken dikkatsizliklere sebep olabilir. İnsanlarla olan doğru iletişimin sizi yukarılara taşıdığını göreceksiniz.

    TERAZİ

    İş alanlarınızın maddi karşılığını almak sizin için önemli olacak. Anlık tepkilerinizi iyi idare etmelisiniz. Sevdiğiniz insanla aynı düşüncede olmasanız bile aynı tarafta olmaya çalışmalısınız.

    AKREP

    Kişisel isteklerinize odaklanacağınız bugün sizi harekete geçiren konulara karşı çok çabuk tepki verebilirsiniz. Kazalara açık olacaksınız ama bu sizin dikkatsizliğinizden kaynaklanabilir.

    YAY

    Bir yandan aktif bir iletişim, diğer yandan hiçbir şeyle uğraşmama isteği arasında gidip geleceğiniz bir gün olabilir. Bugün, aile ortamlarınızda aradığınız huzuru bulmak zor olmayacak.

    OĞLAK

    Gruplar arasında yaratıcılığınız yüksek olabilir yalnız bazı arkadaşlarınıza karşı tepkilerinizi iyi kontrol edin. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız programlar sosyalliğinizi artıracak.

    KOVA

    Kariyer alanlarınız gününüzü yoğun geçirmenize neden olabilir. İş hayatınızda vereceğiniz bazı tepkiler sizi zorlasa bile, bu dönemde karşınıza çıkacak şansları çok iyi değerlendirin.

    BALIK

    Bugün, birçok konuyu süzgeçten geçirecek ve buna göre hareket edeceksiniz. Dış ortamlarda sinirinizi iyi kontrol edin. Parasal konularda kazanç ve fırsatlarınız yüksek olacak.

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ