Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

HANDE KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

Ay, Yay burcundayken, haftaya eğitim, seyahat ve yabancılarla yapılacak işlere odaklanarak dış ortamlarda başlayabiliriz. Bu haftanın en önemli olayı perşembe günü gerilemeye başlayacak olan Merkür. İletişime dayalı birçok işimizi haftanın ilk iki günü halletmeye çalışalım. Cumartesi günü Venüs, Boğa burcuna geçecek, ilişkilerimizde daha rahat ve oturaklı bir döneme geçiyoruz. Pazar günü ise yardımlaşma ve birbirimizi kollama isteğimiz yoğun olabilir.

KOÇ

Maceracı ruh halinizle, özgür taraflarınızla geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Ciddi yaklaşımlar sizi zorlasa da olayları lehinize döndürmeyi başaracaksınız.

BOĞA

Birçok konuda işin fiziksel yönüne odaklısınız. Yaptığınız şeyin fiziksel karşılığını görmedikçe tatmin olamıyorsunuz. Manevi yönden ruhunuzu anlamanız ve buna göre davranmanız gerekecek

İKİZLER

Özel hayatınızda tavırlarınız özgürlükten yana olacak. Bu, bazı sıkışmalara ve anlaşmazlıklara neden olabilir. Biraz fedakârlıkla, sevdiğiniz insanla bir hareket edebilir ve verimli olabilirsiniz.

YENGEÇ

İş ve hizmet alanlarınızda tamamlanmanız gereken detaylar gün içinde uğraşınız olabilir. Sorumluluklar zorlasa bile çevrenizle beraber yapacağınız aktiviteler ruh halinizi değiştirebilir.

ASLAN

Aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz ön planda. Çocuğunuzun hayatındaki sorumlulukları siz de üstleneceksiniz. Bu da sizi eğlenceli duygusal halinizden uzaklaştırabilir.

BAŞAK

Enerjinizi evinize ve ailenize yönelik kullanacak, bu alanlarda sorumluluklarınızla ilerleyeceksiniz. Hayata karşı bazı korku ve tereddütleriniz rahat hareket etmenizi zorlaştırıyor.

TERAZİ

Hayata bakış açınız dar ve biraz da sorunlu olabilir. Yakın çevrenizin duygusal sorumluluklarını üstlenebilir ve bu konularda harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızı iyi organize etmeye çalışın.

AKREP

Gelirlerinizin, özel hayatınıza ve sosyal yaşantınıza yetmediğini fark ediyorsunuz. Maddi konularda sorumluluklarınız sizi duygusal açıdan sıkıştırabilir. Akşama doğru rahatlayacaksınız.

YAY

Rahat ve keyfinize düşkün bir gün isterken, hayatınızdaki sorumluluklar sizi ciddi kılabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Ailenize karşı biraz hayalci davranabilirsiniz.

OĞLAK

Güne isteksiz başlayabilirsiniz. Kafanızda biriktirdikleriniz rahat nefes almanızı engelleyebilir. Aile hayatınızdaki değişimleri hoş karşılayacağınız bugün, iş ilişkilerinizi zorlamamalısınız.

KOVA

Arkadaş ortamlarınızda bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız destekle, bugün hayatınızda değiştirmek istediğiniz konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

BALIK

Sosyal ortamlarda insanlarla paylaşımlarınız ve duygusal sorumluluklarınız yoğun olacak. Maddi konularda halledilmesi gerekenleri ilişkilerinizi kullanarak çabuk bir sonuca ulaştırabilirsiniz.