Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Yıldızınız bugün ne söylüyor?

    HANDE KAZANOVA/GAZETE HABERTÜRK

    Ay, Yay burcundayken, haftaya eğitim, seyahat ve yabancılarla yapılacak işlere odaklanarak dış ortamlarda başlayabiliriz. Bu haftanın en önemli olayı perşembe günü gerilemeye başlayacak olan Merkür. İletişime dayalı birçok işimizi haftanın ilk iki günü halletmeye çalışalım. Cumartesi günü Venüs, Boğa burcuna geçecek, ilişkilerimizde daha rahat ve oturaklı bir döneme geçiyoruz. Pazar günü ise yardımlaşma ve birbirimizi kollama isteğimiz yoğun olabilir.

    KOÇ

    Maceracı ruh halinizle, özgür taraflarınızla geleceğinizi ilgilendirecek işlerinizde sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Ciddi yaklaşımlar sizi zorlasa da olayları lehinize döndürmeyi başaracaksınız.

    BOĞA

    Birçok konuda işin fiziksel yönüne odaklısınız. Yaptığınız şeyin fiziksel karşılığını görmedikçe tatmin olamıyorsunuz. Manevi yönden ruhunuzu anlamanız ve buna göre davranmanız gerekecek

    İKİZLER

    Özel hayatınızda tavırlarınız özgürlükten yana olacak. Bu, bazı sıkışmalara ve anlaşmazlıklara neden olabilir. Biraz fedakârlıkla, sevdiğiniz insanla bir hareket edebilir ve verimli olabilirsiniz.

    YENGEÇ

    İş ve hizmet alanlarınızda tamamlanmanız gereken detaylar gün içinde uğraşınız olabilir. Sorumluluklar zorlasa bile çevrenizle beraber yapacağınız aktiviteler ruh halinizi değiştirebilir.

    ASLAN

    Aşk hayatınız veya yaratıcılığa dayalı işleriniz ön planda. Çocuğunuzun hayatındaki sorumlulukları siz de üstleneceksiniz. Bu da sizi eğlenceli duygusal halinizden uzaklaştırabilir.

    BAŞAK

    Enerjinizi evinize ve ailenize yönelik kullanacak, bu alanlarda sorumluluklarınızla ilerleyeceksiniz. Hayata karşı bazı korku ve tereddütleriniz rahat hareket etmenizi zorlaştırıyor.

    TERAZİ

    Hayata bakış açınız dar ve biraz da sorunlu olabilir. Yakın çevrenizin duygusal sorumluluklarını üstlenebilir ve bu konularda harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızı iyi organize etmeye çalışın.

    AKREP

    Gelirlerinizin, özel hayatınıza ve sosyal yaşantınıza yetmediğini fark ediyorsunuz. Maddi konularda sorumluluklarınız sizi duygusal açıdan sıkıştırabilir. Akşama doğru rahatlayacaksınız.

    YAY

    Rahat ve keyfinize düşkün bir gün isterken, hayatınızdaki sorumluluklar sizi ciddi kılabilir. Sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Ailenize karşı biraz hayalci davranabilirsiniz.

    OĞLAK

    Güne isteksiz başlayabilirsiniz. Kafanızda biriktirdikleriniz rahat nefes almanızı engelleyebilir. Aile hayatınızdaki değişimleri hoş karşılayacağınız bugün, iş ilişkilerinizi zorlamamalısınız.

    KOVA

    Arkadaş ortamlarınızda bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız destekle, bugün hayatınızda değiştirmek istediğiniz konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

    BALIK

    Sosyal ortamlarda insanlarla paylaşımlarınız ve duygusal sorumluluklarınız yoğun olacak. Maddi konularda halledilmesi gerekenleri ilişkilerinizi kullanarak çabuk bir sonuca ulaştırabilirsiniz.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ