Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Hanım lokalleri yeni üyelerini bekliyor
- Ankara Büyükşehir Belediyesi Hanım Lokalleri 2018 yılı kayıtları başladı

(Fotoğraflı)

ANKARA (İHA) - Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkalığına bağlı olarak faaliyet gösteren Hanım Lokalleri 2018 yılı kayıtları başladı.
Ankara Büyükşehir Belediyesinin örnek projelerinden biri olan Hanım Lokalleri, modern mekanlar içinde sunduğu huzurlu ve kaliteli ortamla Başkentli kadınların gözdesi olmayı sürdürüyor.
Hizmete girdiği günden itibaren 18 yaş üstü her yaş ve meslekten Başkentli kadının, güne gülümseyerek ve mutlu başlamasının aracı olan Hanım Lokalleri'nde, sağlıklı yaşamın ilk adımı olan çeşitli spor imkanları, yeteneklerini keşfedip geliştirebilecekleri kurslar, yeni dostlukların oluşturulduğu sosyal ve kültürel etkinlikler bulunuyor.

Stres atılıyor yeni dostluklar kuruluyor
Metropol ilçeler başta olmak üzere Ayaş'tan Kalecik'e, Kazan'dan Pursaklar'a kadar farklı noktalarda hizmet veren merkezlere üye kadınların bazıları sağlıklı bir yaşam, bazıları stres atmak, bazıları çevre edinmek, bazıları da kaliteli zaman geçirmek için Hanım Lokalleri'ni ikinci adresi olarak tercih ediyor.
Hanım Lokalleri, özellikle iş yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyen çalışan kadınların da kendilerine zaman ayırıp sportif ve kültürel faaliyetlere katılabilecekleri özel mekanlar olarak da işlev görüyor. Hanım Lokalleri'nde tiyatro, müzik, folklar gibi kurslara devam eden üyeler, hünerlerini yıl sonunda düzenlenen özel programlarla sergileme imkanı da buluyor.
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2018 yılını kapsayan yeni dönem de rutin programların yanı sıra tarihi ve kültürel geziler, bilgilendirici seminerler ve birbirinden renkli etkinliklerle üyelere hizmet verilecek.
Hanım Lokalleri'nden faydalanmak isteyen Başkentli kadınlar, üyelik için iki fotoğraf ve nüfus cüzdanı suretiyle bu ay içinden itibaren kayıt başvurusunda bulunabilecek.
(BC-MK-Y)

19.12.2017 12:17:55 TSI
NNNN

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Ankara haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Ankara Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.