Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Yusuf Güney taksiciyle kavga etti: Artistlik yapma! - Magazin haberleri
    Sesli Dinle
    0:00 / 0:00

    Yusuf Güney, taksi şoförüyle kavgasını cep telefonuyla kaydedip, sosyal medya hesabından paylaştı. O anları yayınlayan ünlü şarkıcı, "Bir buçuk saattir burada taksi bekliyorum. Ağabeyimiz karşıya geçmek istemiyormuş. Neymiş, trafik varmış. Beni 'İner misin?' diye tehdit ediyor." şeklinde konuştu.

    "ARTİSTLİK YAPMA!"

    37 yaşındaki Güney, ardından, kendisine, "Ağabey beş saat de geri mi döneceğim? Sen beni tehdit ediyorsun 'Mecbursun' diye." ifadelerini kullanan şoföre ise, "Mecbursun. Adam seçiyorsunuz. Ne demek istiyorsun? Artistlik yapma! Ben hatalı değilim." sözleriyle yanıt verdi. Yusuf Güney'in kısa bir süre sonra paylaşımını Instagram hesabından sildiği görüldü.

    REKLAM

    "BENİ AVRUPA YAKASINA GEÇİRMEK İSTEMEDİ"

    DHA'nın haberine göre; Güney, hakkında çıkan haberlerin ardından sosyal medyada gündem olan görüntülerle ilgili konuştu.

    Ünlü şarkıcı, "Keşke olmasaydı ama oluyor. Devamlı yaşanan mevzular bunlar. Özellikle karşıya geçmek istemeyen arkadaşlarımızla alakalı. Kısa mesafeye gitmek istemeyen ve yanında evcil hayvanın varsa kesinlikle taksiye almıyorlar. Ben bunu neden dile getirmek istedim; devamlı aynı sorunları yaşadığımız için dile getirdim. Taksi standartlarına bir düzenleme getirilemedi. Taksicilik zor bir meslek ama günün sonunda mağdur olan müşteriler ve vatandaşlar oluyor. Bugün yaşadığımız olay bunlardan bir tanesi. Ben Anadolu Yakası, Küplüce taraftarındaydım. Karşı tarafa evime gitmek istedim. Bir saat taksi bekledim. Taksi şoförü geldiği zaman araca bindim, selam verdim. Nereye gideceğimi sordu. Karşıya geçeceğimi söyledim. Taksi şoförü karşıya geçmeyeceğini söyledi. Neden geçmediğini sordum, sinirli bir şekilde, 'Karşıya geçmem, geçmeyeceğim.' diye cevap verdi. Sigarasını yaktı, maskesi açıktı." dedi.

    "ŞİKAYETÇİ OLDUM"

    Güney, ardından sözlerine, "Kendisinden şikayetçi oldum. Olmak zorundaydım. Kendisi ile yaşanan olay hiç hoş bir şey değildi. Ağır konuştu. Olaylar sonra orada devam etti. Yapıcı oldum, olayı tatlıya bağladım. Polisler geldi, onlarla konuştum. Gereken yerlere şikâyetçi olacağımı söyledim. Hakaretler edildi. Şikâyet etmek zorundaydım. Çok yaşanıyor bu olaylar. Taksicilerle sorun yaşamayan kimse yoktur." şeklinde devam etti.

    "ASTRAL SEYAHATLE UZAYA GİTTİM" DEMİŞTİ

    Yusuf Güney, geçtiğimiz aylarda çok konuşulacak açıklamalarda bulunmuştu. Şarkıcı, katıldığı programda, "Uzaya gitme hayalleriniz var mı?" sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekmişti.

    Astral seyahatle uzaya gittiğini söyleyen 36 yaşındaki Güney, "Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp, zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre Astral seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım." demişti.

    "AY'DA SU OLDUĞUNU SÖYLEDİM"

    Şarkıcı, sözlerine, "İki sene önce Ay'da su olduğunu söyledim. Mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars'ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı." şeklinde devam etmişti.

    "NASA BİRÇOK BİLGİYİ BENDEN SONRA AÇIKLIYOR"

    "Ay'ın karanlık tarafında bir askeri üs var" diyen Yusuf Güney, "Bunu uzaydaki varlıkların yaptığını söyledim. Onu da yeni açıkladılar. NASA birçok bilgi benden sonra açıklıyor." ifadelerini kullanmıştı.

    ASTRAL SEYAHAT HAKKINDA

    Astral seyahat, ruhun canlı iken bedeninden ayrılarak, başka bir yere gitmesine denilmektedir. Astral seyahat, hem uyanık hem de uyku halinde ortaya çıkabilir. Bilinçli ya da bilinçsiz şekilde yolculuk etmesine olanak tanıyan bir seyahat şeklidir. Astral seyahat, parapsikolojik kavram olarak lanse edilmektedir. Tarihi ise oldukça eski çağlara dayanmaktadır.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ