Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Zeynep Tokuş: Maceralı geçti - Magazin haberleri
    1

    1998 yılında katıldığı güzellik yarışmasında tanındıktan sonra oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile boy gösterdiği 'Deli Yürek' dizisiyle ünlenen Zeynep Tokuş, ekranlardan uzakta sakin bir yaşam sürdürüyor.

    2

    2011 yılında üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlenmesinin ardından televizyon dünyasına veda eden Tokuş, kariyerine yoga eğitmeni olarak devam ediyor.

    3

    Egzersiz yaptığı anları sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Zeynep Tokuş, bu kez eşi ile yoga öncesi ısınma hareketleri yaparken çekilen anlarını paylaştı.

    4

    "MACERALI GEÇTİ"

    43 yaşındaki Tokuş, gönderisine, "Aha ah ha yapana kadar... Maceralı geçti tabi ama birlikte hareket etmek ne keyifli! İnsan çocuk gibi neşeleniyor" notunu düştü.

    5

    "HİÇBİR ŞEY ÖYLE BİR GÜNDE OLMUYOR"

    Zeynep Tokuş, geçtiğimiz günlerde şu ifadeleri yayınlamıştı:

    İnanın hiçbir şey öyle bir günde olmuyor... Meyve ağacı misal; emek istiyor, su istiyor, güneş istiyor, budanmak istiyor, her şeyden önemlisi zaman istiyor olgunlaşıp meyve vermek için. Nihayetinde bir küçücük tohum her bir meyvesinin içinde de tohum barındıran bir meyve ağacına dönüyor mu dönüyor.

    Mesela bugüne kadar pratiğimde yüzlerce kez düştüm. Hatta bugün bile kaç kere düştüm bilmiyorum ama yeni şeyler denedim ve denemeye devam edeceğim inşallah. Her düşüşüm beni bir başka yere taşıyacak ve ben böyle büyüyeceğim, öğreneceğim gelişeceğim, meyve vereceğim. Yürümeye devam, yolculuğun tadını çıkar.

    6

    EVİNİ DEZENFEKTE ETTİ

    Instagram hesabını aktif kullanan Zeynep Tokuş'un eşi Erdem Yılmaztürk koronavirüse yakalanmıştı.

    Tokuş, tedavisi evde süren Yılmaztürk'ün kaldığı odayı dezenfekte ederken çekilen eğlenceli karesini, "Kocanın karantina odasını temizlemek için cesaretini topla ve tüm özel güçlerini kullan" notuyla yayınlamıştı.

    13

    Zeynep Tokuş

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ