Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Camdaki Kız dizisi oyuncuları kimler? Camdaki Kız konusu nedir? Sorusu izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı "Boncuk" karakteri ile herkesin gönlünü fetheden Burcu Biricik bu kez yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabından esinlenilen Camdaki Kız dizisi ile karşımızı çıkacak.

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik
Devrim Yakut
Feri Baycu Güler
Feyyaz Şerifoğlu
Hamza Yazıcı
Hande Ataizi
Merve Polar
Nihal Menzil
Nur Sürer
Selma Ergeç
Şerif Erol
Tamer Levent

CAMDAKİ KIZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Nalan ve Sedat'ın karanlık geçmişi!

Nalan, sıcakkanlığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat geçmilerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?

Camdaki Kız, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmala baş başa bırakacak.