Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Can Yaman asker oldu! İşte Can Yaman'ın askerlik imajı - Magazin haberleri
    1

    İspanya'da kadın hayranına verdiği skandal cevap ve 'libido' açıklaması ile eleştiri oklarının hedefinde yer alan Can Yaman, uzun bir aradan sonra ortaya çıktı.

    2

    Bedelli askerlik yapmak üzere İzmir'deki birliğine teslim olduğu öğrenilen oyuncunun yeni görüntüsünü kuaförü paylaştı. ‬

    3

    Uzun saçları ve sakallarından eser kalmadığı görülen Yaman'ın yeni imajı sevenlerini şaşırttı. Takipçileri Yaman'ın değişimine çok sayıda yorum yaptı. İşte o yorumlardan birkaçı:

    10

    Can Yaman, geçtiğimiz aylarda Kıvanç Tatlıtuğ hakkında, "Başka bir oyuncunun dizileri izlenmiyor ise orada ünlü olması mümkün değil zaten" şeklinde yaptığı açıklamayla çok konuşulmuştu.

    11

    Yaman ardından da, "Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım" ifadeleriyle tepki çekmişti.

    12

    Açıklamalarıyla eleştirilen Can Yaman, ardından bir kadın hayranına verdiği skandal yanıt ile gündeme gelmişti.

    13

    Yaman'a katıldığı televizyon programında bir kadın hayranı İspanyolca olarak, "Buradan Can Yaman'ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz ancak bize Can Yaman'ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?" diye sormuştu.

    14

    Tercümanın çevirdiği soruya eliyle stüdyonun arka tarafını gösteren Can Yaman, "Arka odaya geçelim" şeklinde çirkin bir yanıt vermişti.

    15

    Yaman, İspanyol kadın muhabirine olan çapkın tavırlarıyla da gündemi meşgul etmişti.