Üye Girişi
Arama
Arama

HABERTÜRK SİNEMA PORTALI

Çekimleri yakalayamadı
10 Eylül 2018 Pazartesi

Tarantino'nun son filmi Once Upon a Time in Hollywood, bilindiği gibi 1969'da işlenen Tate cinayetlerini konu ediyor. Charles Manson'ın yönettiği tarikatın Tate ailesini katlediği tarihi olayın 50. yılında beyazperdeye aktarılacağı filmde her Tarantino filminde ihtişamlı bir oyuncu kadrosu bulunuyor.

Efsanevi oyuncunun ömrü vefa etmedi

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie ve Al Pacino gibi isimlerin rol aldığı projede büyük bir isim daha mevcuttu; Burt Reynolds.

Bilindiği gibi ünlü aktör, 6 Eylül 2018'de kalp krizinden hayata gözlerini yummuştu. Oysa ailesinin paylaşımına göre Reynolds, Tarantino'nun yeni filminde oynamak konusunda çok heyecanlıymış. Çekimlerine 2018 yazında başlanan filmin Eylül ayının sonunda Reynolds'ın sahnelerinin çekimleri planlanıyormuş.

Burt Reynolds'ın oynayacağı karakter ise Manson ailesinin istila edip kullanmaya başladığı çiftlik evinin sahibi olan George Spahn imiş. Rolün filmden tamamen çıkarılıp çıkarılmayacağı henüz açıklanmamış olsa da, böylesine büyük bir ismi bir başkasıyla değiştirmek ne denli saygılı bir duruş olur, o kararı size bırakıyoruz.

Once Upon a Time in Hollywood'un, 2019 yazında vizyona girmesi bekleniyor.

Paylaş
Siz
Yorumunu yaz
2000
Misafir
19 September 2018 Wednesday, 03:26
Show must go on
Cevap yaz
Yorumunu yaz
Kalan karakter : 2000
YENİ VİZYONDAKİLER
Mehmet Açar
Korku filmlerinin de “evreni” var
Copyright © 2017 - Tüm hakları saklıdır. Habertürk Gazetecilik A.Ş.