Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Ekonomi İş-Yaşam Bob Dorf sevenleriyle buluştu! - İş-Yaşam Haberleri

    Türkiye girişimcilik ekosistemi oldukça önemli bir yazar/eğitmen ve seri girişimciyi ağırlamanın heyecanını yaşıyor. Girişim dünyasının temel kitaplarından birisi olan ve Ericsson tarafından Türkçe’ye "Girişimcinin El Kitabı" olarak kazandırılan "Startup Owner’s Manual" kitabının yazarlarından, girişimcilik denildiğinde dünyada ilk akla gelen isimler arasında yer alan Bob Dorf, 12 Kasım 2014 Çarşamba günü Girişim Fabrikası'nın yeni ofisinde girişimcilerle bir araya geldi.

    Bir dizi organizasyona katılmak ve Steve Blank ile birlikte kaleme aldığı "Girişimcinin El Kitabı"nın, Türkçe yayınlanmasının tanıtımı için Türkiye’ye gelen Bob Dorf, Girişim Fabrikası’ndaki büyük ilgi gören bu sohbetinde Türkiye'deki girişimcilerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek "Türkiye genç nüfusuyla girişim dünyasında önemli bir yere sahip. Son yıllarda Türkiye'den çıkan girişimleri ve başarılarını yakından takip ediyorum. Bugün Girişim Fabrikası’nda geleceğini farklılaştırmak isteyen genç girişimcilerin heyecanına tanık oldum.” dedi.

    Girişim Fabrikası Kurucu Direktörü İhsan Elgin ise dünyaca tanınmış girişim gurusu Bob Dorf’u ağırlamaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek “Girişimcinin El Kitabı” Girişim Fabrikası'nın kurulduğu günden bugüne eğitimlerinde kullandığımız ana başvuru kaynağımız. Kitap girişim dünyasında yeni akım yönetim felsefesinin temellerini ortaya koyuyor. Böyle önemli bir kaynak kitabının yazarını Girişim Fabrikası’nda ağırlamaktan ve genç girişimcilerle buluşturmaktan

    dolayı çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ