Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Ekonomi İş-Yaşam Teknolojiye yön veren girişimler Start-up Day'de buluşuyor - İş-Yaşam Haberleri

    Start-up Day yarışması finalistlerinin de sahne alacağı bu özel günde katılımcıların, yıkıcı teknoloji ve iş modelleri hakkında daha fazla bilgi edineceği, Yatırımcılık yapan, rehberlik eden, enkübe edip hızlandıran aktörlerle tanışacağı, Girişimcilere verilen destekler hakkında bilgi edineceği, Türkiye'de girişimcilik alanının gelişmesi ve ilerlemesi için atılması gereken adımları tartışacağı, Büyük veri, ileri analitik, yapay zekâ ve IoT gibi yenilikçi teknolojilere odaklanan 16 Start-up'ın sunumlarıyla ilham alacağı, ekonomik rekabeti sürdürebilmek için girişimcilerin neden taklitçi modellerin ötesine geçmesi gerektiğini göreceği kuvvetli içerik smartcon2016 İstanbul Start-up Day kapsamında ele alınacak.

    Start-up Day kapsamında 16 girişim yarışma katılacak ve kendi hikayesini anlatacak. Start-up Day finalisti olan girişimler, Start-Up Day'e özel, ekosistemin tüm oyuncularının bir arada olacağı zirveye ücretsiz iki adet davetiye kazanacaklar.

    Ayrıca; smartcon2016 İstanbul Start-Up Day'de girişimlerini anlatabildikleri stand alanına sahip olacaklar ve birinci olan finalist, smartcon2016 Dubai zirvesinde girişimini anlatma şansı yakalayacak.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ