Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dün akşam İstihbarat Başkanı'ı Davut öldürüldü. Bir sevdiğini daha kaybeden Hızır intikamını alabilecek mi? Dizinin izleyicileri dün akşamki bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. bölüm fragmanını araştırdı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 112. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Üstündağ, Kenan Çoban gibi usta isimler bulunan Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Çakırbeyliler, Muzi'nin tuzağı karşısında ölümle burun buruna gelmiş, hem devleti hem ailesi için can vermeye hazır olan Alparslan kendini amcalarının önüne atmıştır. Bir yerlerde kendisini beklediğini düşündüğü Özlem'e kavuşması an meselesidir. Çektiği acılar yaşından büyük olan Hızır'ın ise aileden birini daha kaybedecek gücü yoktur. Bir yandan çok güçlü düşmanlarla savaşırken diğer yandan içlerinden birinin hain olduğu düşüncesi onu çok yıpratmıştır. Bu süreçte kimseye soluk aldırmadan başladığı işi bitirmeye çalışan Muzi de hırsıyla Ateş'in hayatını tehlikeye atmaktadır. Gelinen son noktada, hain ile ilgili büyük sırrın ortaya çıkmaması için tek bir yol vardır; Davut'un ölümü... Ateş'in vakit kaybetmeden yaptığı plan, başına geleceklerden habersiz bir caniyi evine kadar davet eden Davut'un sonunu hızlandırır. Öngörüleri sayesinde olacakları tahmin eden Ünal Kaplan dahi bu büyük kaybın önüne geçemeyecektir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ OYUNCU KADROSU

 

Oktay Kaynarca

Tarık Ünlüoğlu

Yunus Emre Yıldırımer

Ozan Akbaba

mustafa üstündağ eşkıya ile ilgili görsel sonucu

Mustafa Üstündağ

hüseyin avni danyal ile ilgili görsel sonucu

Hüseyin Avni Danyal