Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Haluk Levent, Elazığ'daki depremin ardından konserini iptal etti - Magazin haberleri
    1

    DHA'nın haberine göre; ünlü sanatçı Haluk Levent, sahne alacağı Bursa'da, Elazığ'da saat 20.55'te meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından konserini iptal etti.

    2

    Konser saatinin başlamasına dakikalar kala sahneye gelen sanatçı, mekanı dolduran dinleyicilerine Elazığ'dan kötü haberler aldıklarını belirterek, şunları söyledi:

    3

    Eğer konseri yapamayacak durumda olursak burada otururum, sohbet ederiz. Yine gitmem bir yere, saatlerce muhabbet ederiz.

    4

    Eğer çok kötü sonuçlarla karşılaşırsak konseri yapmanın hiçbir anlamı kalmaz. Elazığ ve Malatya'daki AHBAP'lar koordine oldular.

    5

    KONSERİNİ ERTELEDİ

    Bunun üzerine alkışlar arasında sahneden ayrılan Haluk Levent, başkanı olduğu AHBAP Derneği üyelerinden Elazığ'daki son durumla ilgili bilgi aldı. Ardından sahnenin önüne gelen Haluk Levent, bu durumda konseri gerçekleştiremeyeceklerini ve konserin ertelendiğini duyurdu.

    6

    Dinleyicilerinin arasında dolaşan ve onlarla bir süre sohbet eden Haluk Levent, sık sık da telefonundan gelişmeleri takip ederken, bölgedeki AHBAP üyeleriyle konuşmalar gerçekleştirdi.

    7

    "MAALESEF HABERLER KÖTÜ"

    "Maalesef haberler kötü. Hayatını kaybeden dostlarımıza başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Ben AHBAP başkanı olarak görevime gideyim" diyerek dinleyicilerinden izin isteyen sanatçı, gelişmeleri kulisten takip etti. Konser ise 5 Şubat tarihine ertelendi.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ