Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Yaşam Astroloji Hande Kazanova'dan günlük burç yorumları (29 NİSAN 2018)

    BAŞIMIZA NELER GELECEK?

    BuGÜN gökyüzünde oluşan Güneş- Satürn olumlu açısıyla otorite figürlerinden, yaşlı, bilge ve olgun insanlardan alacağımız destekler ve yardımlar önem kazanacak. Bizim için önemli olan işlerimizde desteklendiğimizi görecek ve sorumluluk almaktan korkmayacağız. Kalıcı işler adına adım atmak için son derece uygun bir gün olacak.

    KOÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sorumluluklarınız size şevk verecek. Özel hayatınızda onaya ihtiyacınız olabilir. Yarından itibaren uzun soluklu işleriniz için harekete geçebilirsiniz.

    BOĞAGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    REKLAM

    Geleceğinize yönelik düşüncelerinizin desteklendiğini görebilir, sözü geçen insanlardan güzel tavsiyeler alabilirsiniz. Hayat gözünüze kolay görünecek.

    İKİZLERGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Yakın çevrenizden göreceğiniz yardımlar sizi rahatlatacak. Yapılması gereken işleriniz için oradan oraya koşturabilir ve bu hareketten keyif alabilirsiniz.

    YENGEÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sosyal çevrenizdeki insanlar atacağınız adımları destekleyecek. Hafta içinde yaşadığınız olumsuzluklar geride kalacak. Özel hayatınıza zaman ayırın.

    ASLANGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Olumsuz bakış açınızın geride kaldığını görebilir, güçlü insanlardan yardım alabilirsiniz. Ailevi konular önem kazanırken, kuracağınız dengelere dikkat edin.

    BAŞAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Önemli sorumluluklarınızı yerine getirmek kolay görünüyor. Geleceğinizi şekillendireceğiniz işler karşınıza gelebilir. İletişiminize gereken özeni gösterin.

    REKLAM

    TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Parasal işlerinizde istediğiniz düzeni sağlayabilirsiniz. Ailevi konularda ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. Kalıcı bir iş için harcamalarda bulunabilirsiniz.

    AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Özel hayatınızdaki insandan destek alacaksınız. Ortaklı işlerinizde kalıcı adımlar atılabilir. Çevre sorumluluklarınız sevdiğiniz insan tarafından onay görebilir.

    YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sorumluluklarınızı bilerek, güçlü kişilerden destek alarak yolunuzda ilerleyebilirsiniz. Karşılaşacağınız hassas olaylar karşısında daha soğukkanlı olun.

    OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Özel hayatınızda uzun soluklu işlerin peşine düşebilirsiniz. Göreceğiniz destekler hayata keyifle bakmanızı sağlayacak. Arkadaşlarınızla bağınız güçleniyor.

    REKLAM

    KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Hafta içindeki gerginliğinizi sevdiklerinizden göreceğiniz onaylayıcı tepkilerle üzerinizden atabilirsiniz. Göz önünde olacağınız yerlerde takdir edileceksiniz.

    BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

    Sosyal çevre sorumluluklarınızı, yakın çevrenizdeki insanlarla beraber planlayabilirsiniz. Göreceğiniz destekler, geleceğe umutla bakmanıza neden olabilir.

    Hande Kazanova / HT MAGAZİN

    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ