Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Kardashian ailesinin son çekimleri - Magazin haberleri
    1

    Gösteri dünyasının en ünlü ve zengin isimleri arasında yer alan Kardashian ailesi, isimlerini duyuran Keeping Up With The Kardashians adlı şovu önümüzdeki yıl bitirmeye kararı verdiklerini açıklamıştı.

    2

    Kendileri için zor bir karar aldıklarını belirten Kim Kardashian, "14 yılın, 20 sezonun, yüzlerce bölüm ve sayısız yan şovun ardından, bizi bunca yıldır iyi günde kötü günde, mutlulukta, kederde, birçok ilişki ve çocuklu dönemlerde izlemiş olan sizlere büyük minnettarlık duyuyoruz. Bu yolda tanıştığımız sayısız kişiyi ve harika anıları sonsuza dek saklayacağız." demişti.

    3

    Aile, önceki gün Malibu'da programın son bölümleri için kamera karşısına geçti.

    4

    Kardashian ve Kourtney Kardashian ve eski eşi Scott Disick kameralar eşliğinde kumsalda yürüyüş yaptı.

    5

    Kardashian'ın vücut hatlarını sergileyen beyaz bir kıyafet giydiği görüldü.

    6

    İlk olarak 14 Ekim 2007'de E! kanalında yayınlanan reality show programı, genellikle düzensiz olan ev halkına ait yaşamlarını kayıt altına aldıran Kim Kardashian ile onun renkli ve karışık ailesini konu alıyordu.

    Kris Jenner, Kim Kardashian, Kylie Jenner, Khloe Kardashian ve Kourtney Kardashian’ın günlük hayatını konu eden program için, Hollywood'un ünlü ailesi 2017'de kanalla 150 milyon dolarlık anlaşma yapmıştı.

    Anne Kris Jenner’ın pazarlık yetenekleri sayesinde anlaşma, televizyon tarihindeki en yüksek kazançlı reality show programı sözleşmesi olarak tarihe geçmişti.

    7

    İlk olarak 14 Ekim 2007'de E! kanalında yayınlanan reality show programı, genellikle düzensiz olan ev halkına ait yaşamlarını kayıt altına aldıran Kim Kardashian ile onun renkli ve karışık ailesini konu alıyordu.

    Kris Jenner, Kim Kardashian, Kylie Jenner, Khloe Kardashian ve Kourtney Kardashian’ın günlük hayatını konu eden program için, Hollywood'un ünlü ailesi 2017'de kanalla 150 milyon dolarlık anlaşma yapmıştı.

    Anne Kris Jenner’ın pazarlık yetenekleri sayesinde anlaşma, televizyon tarihindeki en yüksek kazançlı reality show programı sözleşmesi olarak tarihe geçmişti.

    8

    Büyükbabaları Türkiye Sivas'tan göç eden bir Ermeni olan Kardashian kardeşlerin adını artık tüm dünya biliyor.

    Babaları Robert Kardashian 2003 yılında hayatını kaybetti ama kızları, eski eşi ve hatta onun yeni eşi hala Kardashian adını sürdürüyor.

    Kardashian ve Jenner bireyleri ise bu 14 yıllık zaman zarfında büyük değişim geçirdi, şöhretlerini pekiştirdi ve adeta servetine servet kattı.

    9

    KIM KARDASHIAN

    Ailenin en gözde üyesi Kim Kardahian Kanye West ile evlendi. Ünlü yıldız, ikisini kendi dünyaya getirdiği ikisi de taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelen dört çocuk sahibi oldu.

    10

    39 yaşındaki Kim Kardashian, estetik operasyonlarla adeta zamana meydan okudu.

    Kardeşlerin en büyüğü olan Kim Kardashian, bakımına ayda ortalama 165 bin dolar harcıyor.

    11

    Kim, spor eğitmenine haftada 2 bin 500 dolar, vücut bronzlaştırma makyajına 345 dolar, saçındaki kaynağa 2 bin dolar, cilt bakımına 5 bin dolar, kaş tasarımına 1200 dolar ödüyor.

    Şu sıralar eşi Kanye West ille yaşadığı gerilimle gündemde.

    12

    KHLOE KARDASHIAN

    Tristan Thompson ile ilişkisinden bir kızı olan Khloe Kardashian'ın kişisel serveti ise 50 milyon dolar.

    13


    KYLIE JENNER

    Ailenin en küçük üyesi Kylie Jenner, şov başladığında henüz çocuk yaştaydı.

    14

    Jenner, bir kozmetik markasının sahibi ve Travis Scott ile ilişkisinden Stormi adında bir kızı var. Ayrıca 900 milyon dolarlık bir servetin de sahibi.

    15

    Son dönemde Kardashian/Jenner ailesinin en çok konuşulan isimlerinden olan 23 yaşındaki Kylie Jenner'ın değişimi ise sık sık sosyal medyada gündem oluyor.

    Defalarca estetik operasyon geçiren Kylie Jenner’ın aylık ortalama güzellik gideri 140 bin dolar. Özel günlerde taktırdığı kaynakların fiyatı 8 bin doları buluyor.

    Jenner, kalıcı ojelerine 250 dolar, ipek kirpiklere 170 dolar, yılda iki kez yaptırdığı estetik işlemlerine 38 bin dolar harcıyor.

    16

    KENDALL JENNER

    Moda alanında kariyer yapan Kendall Jenner da 45 milyon dolarlık bir servetin sahibi.

    17


    Jenner diğer aile üyelerine göre daha gözlerden uzak bir yaşam sürüyor.

    Kardeşler içindeki en doğal ismin de Kendall olduğunu söylemek yanlış olmaz.

    Modellik yapan Kendall Jenner’ın aylık masrafı ise 25 bin doları buluyor.

    Jenner kardeşler içinde masrafı en az olan kişi.

    Özel spor koçuna altı haftalık antrenman için 15 bin dolar.

    Saç bakımı ve tasarımına seans başı 1000 dolar ödüyor.

    18

    KOURTNEY KARDASHIAN

    Kourtney, Scott Disick ile ilişkisinden üç tane çocuk sahibi oldu. Herkes evlenmelerini beklerken onlar ayrıldı.

    Kardeşlerin en büyüğü 41 yaşındaki Kourtney Kardashian ise Kendall gibi diğer aile bireylerine göre daha sakin hayat sürüyor.

    19

    Ailenin en tutumlusu olarak dikkat çeken Kourtney Kardashian’ın aylık ortalama 70 bin dolarlık güzellik giderleri ise şunlar:

    Kremlere 500 dolar, temizleyicilere 200 dolar. Bakım maskesine 190 dolar. Haftalık spor eğitmenine seans başına 2 bin 500 dolar.

    20

    KRIS JENNER

    64 yaşındaki anne Kris Jenner da geçen zamana karşı direnenlerden.

    21

    1978–1991 yılları arasında Robert Kardashian, 1991–2015 yılları arasında ise Bruce Jenner ile evlilik yaşayan Jenner, 6 çocuk sahibi.

    Bu çocukların 5'i kız, bir ise erkek Rob Kardashian.

    Kris Jenner'ın 140 milyon dolar civarında bir kişisel serveti var.

    22

    CAITLYN JENNER

    Kardashian kardeşlerin annesi Kris Jenner'ın ikinci eşi olarak tanınan Bruce Jenner, 2015 yılında cinsiyet değiştirme operasyonu geçirerek kadın oldu ve Caitlyn adını kullanmaya başladı.

    23

    Jenner, altı çocuğunun cinsiyet değiştirmesine rağmen kendisine hala "baba" dediklerini anlatmıştı.

    Caitlyn Jenner, top model Kendall Jenner ile dünyanın en zengin genç kadınlarından biri olan Kylie Jenner da dahil toplam 9 çocuğun babası.

    Kim, Khloe, Kourtney ve Rob Kardashian'ın da üvey babası.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ