Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Simav ilçesinde devam eden sanat yapısı çalışmalarını yerinde inceledi.
Simav Orman İşletme Müdürlüğü Hisar İşletme Şefliği sorumluluk sahası içinde devam eden sanat yapısı çalışmalarını Simav Orman İşletme Müdürü Osman Aksoy ile birlikte yerinde inceleyen Bölge Müdürü Hasan Keskin, Müdür Aksoy’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü olarak 2020 yılı yol yatırım programı dahilinde 127 kilometre sanat yapısı yapımı gerçekleştireceklerini dile getiren Müdür Keskin,” Tüm İşletme Müdürlüklerimizde orman yollarımızda sanat yapısı çalışmalarımız devam ediyor. Simav İşletme Müdürlüğümüzün 2020 yılı programı 34 kilometre. Hisar İşletme Şefliği 2020 yılı sanat yapısı programında bulunan 121 kodlu yolun 4 kilometresinde yapılan sanat yapısı çalışmalarını kontrol ettik. Amacımız, orman yol ağımızı en verimli şekilde kullanmak ve yaz ve kış hizmet edecek durumda tutmak. Ormancılık faaliyetlerimizin daha etkin ve hızlı bir biçimde yapılabilmesi için orman yollarımız bizler için büyük önem taşıyor. Bu sebeple ulaşımın sağlanması noktasında yollarımızı açıyor, onarıyor ve sanat yapıları ile destekliyoruz” şeklinde konuştu.

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kütahya haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kütahya Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.

İLGİLİ HABERLER