Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Şipşak 2017 Referandum oylamasında ünlüler sandıkta
    1

    Birce’yi sildirmedi

    Sarp Levendoğlu, Bebek’teki Tevfik Fikret İlkokulu’nda, 1059 no’lu sandıkta vatandaşlık görevini yerine getirdi.

    2

    Ünlü oyuncunun ihanet polemiği yaşadığı eski eşi Birce Akalay’ın isminin yazılı olduğu dövmesini sildirmemiş olması dikkatlerden kaçmadı.

    3

    HALİT ERGENÇ-BERGÜZAR KOREL
    Oyuncu Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel, oyunu Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde kullandı.

    4

    İLKER AKSUM

    Ünlü oyuncu İlker Aksum, sevgilisi manken Şeyma Şener ile birlikte sabah saatlerinde oy kullanmak için evinin yakınında bulunan Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne geldi. Aksum oyunu kullandıktan sonra mührü unutunca yeniden oy kullanılan bölüme girdi.


    5

    HÜLYA AVŞAR
    Sanatçı Hülya Avşar oyunu Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde kullandı. Oyunu kullandıktan sonra tarihi seçim ile ilgili düşüncelerini aktaran Avşar açıklamasında, "Hepimiz için iyi olsun diyorum. Zaten su akar yolunu bulur her şekilde" dedi.

    6

    Eski Milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile boşanma davası süren Demet Şener Kutluay saat 14.00 sıralarında Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu’nda oy kullandı. İbrahim Kutluay saat 10.00 sıralarında aynı sandıkta oy kullanmıştı.

    13

    İBRAHİM TATLISES
    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak görevimi yerine getirdim, sizde görevinizi yerine getirin, ricamdır...
    Saygılar...

    14

    İBRAHİM TATLISES
    Vatandaşlık görevini yerine getir, oyunu kullan, sonra şikayet etme!!!

    15

    BELÇİM BİLGİN

    Geçtiğimiz seçimde eşi Yılmaz Erdoğan ile birlikte okula gelerek oy kullanan Belçim Bilgin’in bu kez yalnız olduğu görüldü. Oy verme işlemini gerçekleştiren Belçim Bilgin okuldan ayrıldı. Yılmaz Erdoğan’ın ise Muğla’da olduğu öğrenildi.

    16

    MUSTAFA CECELİ

    Mustafa Ceceli bu fotoğrafını, "Demokratik tercih hakkınızı kullanmak için lütfen sandıklara gidiniz. Huzurlu ve saygılı bir seçim ortamı olması dileğiyle" notuyla paylaştı.

    17

    CEM YILMAZ
    Ünlü komedyen Cem Yılmaz elektrikli bisikletiyle Lütfi Banat İlkokulu'na gelerek oyunu kullandı.

    18

    Oyunu kullanan ünlü komedyen sandık görevlilerine kolay gelsin dileklerinde bulundu. Basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Yılmaz elektrikli bisikletine binerek okuldan ayrıldı.

    37

    CANDAN ERÇETİN

    Candan Erçetin, Beşiktaş Lütfi Banat İlkokulu'nda oy kullandı.

    38

    DEMET AKBAĞ

    Referandumda oyunu kullanan Demet Akbağ," Vatandaşlık görevimizi yaptık. En büyük ümidim oy kullanma oranının çokluğu hem çok yazın ortasında değiliz.

    39

    Bir bahar ayı bütün Türk vatandaşları vatandaşlık görevlerini yapar diye umuyorum. Çünkü bu bizim bir vatandaş olarak yapabileceğimiz çok küçük ama yegane şey umarım bunu değerlendirirler ve memleketimiz içinde hayırlısı olur" diye konuştu.

    49

    İREM DERİCİ

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ