Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

12'nci bölümüyle dün akşam ekranlara gelen Aşk Laftan Anlamaz'ın 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı ilk günden beri büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizi, aşk ve entrika dolu bir bölümle 5 Ekim Çarşamba günü izleyicisiyle buluşacak. İşte Aşk Laftan Anlamaz 13. bölüm fragmanı ve bölüm detayları...

AŞK LAFTAN ANLAMAZ 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz'ın 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

AŞK LAFTAN ANŞLAMAZ 12. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Takipçileriyle 12'nci randevusuna çıkan Aşk Laftan Anlamaz'da olaylar şöyle gelişti: Hayat, Murat’ın kendisine açılacağını düşünürken Murat tamamen farklı bir tepki verir. Çünkü Hayat’ın oyun oynadığını anlamıştır. Fakat bir itiraf beklediği için asla açık vermez. Parti sonrası Doruk’u eve bırakma görevi Aslı’ya kalır. Sarsılmazlar’da uyuyakalan Aslı, sabah uyandığında karşısında Derya’yı bulur.

Didem, Hayat’ın Murat’a yerleştiğini düşünmektedir. Murat’ın kulağına da Hayat’ın İbrahim’le yaşadığı bilgisi gitmiştir. Durumlar iyice karışınca Tuval kendince durumu kurtarır. Sarte’nin yaklaşan lansmanı için yaptıkları çalışmalar çalınır. Şirket büyük zarara mı uğrayacaktır, yoksa bir mucize gerçekleşecek midir?

OYUNCU KADROSU

Hande Erçel (Hayat), Burak Deniz (Murat), Özcan Tekdemir (Aslı), Merve Çağıran (İpek), Oğuzhan Karbi (Doruk), Tuğçe Karabacak (Didem), Demet Gül (Tuval), Süleyman Felek (Kerem), Betül Çobanoğlu (Derya), Cem Emüler (Nejat), Evren Duyan (Fadik), Sultan Köroğlu Kılıç (Emine), Elif Doğan (Suna), Metehan Kuru (Gökçe), Oğuz Okul (Kemal), Gözde Kocaoğlu (Çağla), Nazan Diper (Azime)