Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin'in 3. bölümünde işler karışıyor. Jessica May'in hayat verdiği 'Bella' için şimdi durum daha da zorlaşıyor. Konaktaki kadınlar, herşeyin sorumlusu olan Bella'dan kurtulmak için plan arayışları içerisindeler. İşte Yeni Gelin 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti...

YENİ GELİN 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

BELLA'YA KARŞI, İÇERDE KAYNANALARI, DIŞARDA DA ANNESİ PLANI YAPMIŞTIR

Takipçileriyle 3. randevusuna çıkacak olan Yeni Gelin'de olaylar şöyle gelişecek:

Baran'ı ikinci kez yüz üstü bırakan Hazar, yine sözünden döner. Ama bu sefer Baran affetmez, intikamı acı olacaktır. Bozok’ları hiç tahmin etmedikleri bir yerden vurur. Baran’ın hamlesiyle Bozok aşireti ve Kalender Ağa, büyük bir tehlikenin eşiğine gelir.

Kalender Ağa’nın bu zamana kadar sahip olduğu herşey elinden gitmek üzeredir. Fakat Kalender Ağa ve oğullarının kolay kolay pes etmeye niyeti yoktur. Hem kaybettiklerini geri almak, hem de Baran’ın planını tersine çevirmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu sırada konaktaki kadınlar da tüm bunların tek sebebi olan Bella’dan kurtulmanın planı içindedir.

Şer ittifakı kurulmuştur. Bella’ya karşı, içerde kaynanaları, dışarda da annesi planı yapmıştır.  Bu sefer oynayacakları oyun, Bella’yı, gerçekten çok zor duruma düşürecektir. Kadınların, planları tıkır tıkır işler. Sonunda Bella, hem kocasının hem de Kalender Ağa’nın gözünden düşecektir. Bella’nın kendini aklaması bu sefer nerdeyse imkansızdır.

YENİ GELİN DİZİSİNİN BÖLÜMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

GEÇTİĞİMİZ BÖLÜMLERDE NELER OLMUŞTU?

YENİ GELİNİN ŞİRİN İÇİN MÜCADELESİ İŞE YARAKAYACAK MI?

Yeni Gelin 2. bölümünde olaylar şöyle gelişti: Bella ile Hazar’ın evliliği, iki aşiretin küllenen düşmanlığını yeniden alevlendirmiş, Bozok’ların Duran’lara verdiği söz bozulmuştur. Bu yüzden Bella ve Hazar, bunu kendileri tamir etmek isteyecektir. Fakat olaylar ikisini de aşmış, aşiretler birbirine girmiştir. Fakat Kalender ve Kağan, düşman aşiretin ağası Baran Ağa ile öyle bir pazarlık yapar ki artık kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Bu öyle bir pazarlıktır ki, Bella ve Hazar’ın aşkı, Hazar’ın en yakınının, Şirin’in ömür boyu mutsuzluğuna sebep olacaktır.

Bu yüzden Hazar da Bella da bunu engellemek için ellerinden geleni yaparlar. Fakat yanlış anlamalar silsilesi, Hazar’ı, bu işi engellemek değil desteklemek için motive edince Şirin’in tek güvendiği dayanağı olan Hazar da devreden çıkar.

Şirin, kaderine razı olmalıdır. Hazar, artık bu işi desteklese de Bella asla ikna olmaz. Şirin için mücadeleye devam eder. Yeni gelinin bu mücadelesi işe yarayacak mı? Bunu en çok Şirin merak etmektedir.

2. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

AŞK HERŞEYİN ÜSTESİNDEN GELECEK Mİ?

Yeni Gelin ilk bölümünde olaylar şöyle gelişti: Biri Madrid'lerde Milano'larda büyümüş İspanyol güzeli Bella, diğeri Çukurova'nın kavuran güneşiyle büyümüş, aşiret içinde yoğrulmuş Hazar Ağa. İki ayrı dünyanın, iki ayrı galaksinin insanı olsalar da aşklarına engel olamayıp evlenirler ve Çukurova'nın, Bozok Aşireti’nin yolunu tutarlar. Artık Bella, Bozok Aşireti’nin yeni gelinidir. Fakat bu durum, başta kayınvalide Asiye olmak üzere tüm konak halkını rahatsız eder ve o an hepsi ant içerler.

Bu yeni gelin, bu konakta barınamayacak, geldiği gibi gidecektir. Bunun için kimse elinden geleni ardına koymayacaktır. Fakat Bella, telli duvaklı gelin olmuş, girdiği tüm sınavlardan başarıyla geçmiştir. Ancak Bella'nın gelişiyle hayalleri alt üst olan yalnızca Bozok Aşireti değildir. Bella'nın gelişi, başka bir düşman cephesi daha açmıştır.

Ve bu cephenin kazanmak için yapmayacağı şey yoktur. Düşman Duran aşireti, öyle bir şey yapar ki, bundan sonra kimse hayatına eskisi gibi devam edemeyecektir. Bella daha ilk günden Bozok Aşireti’ne bela getirmiş, aşk herşeyin üstesinden gelir diyerek düştüğü yolların nelere sebep olacağını o bile hesap edememiştir. Artık ok yaydan çoktan çıkmıştır. Gerçekten aşk her şeyin üstesinden gelecek mi, Hazar ve Bella ilk sınavlarını verebilecek midir?

1. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...