Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Merve Boluğur elektro popçu oluyor - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Oyuncu Merve Boluğur, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

    Spor giyim tarzı ile dikkat çeken 33 yaşındaki Boluğur'un bir hayli acelesi olduğu görüldü.

    Hızlı adımlar ile yürüyen Merve Boluğur'un Teşvikiye Caddesi'nde bir adres aradığı öğrenildi.

    2

    "BAŞKA BİLGİ VEREMEM"

    Şarkıcılığa adım atan ve bir albüm hazırlığı içinde olan oyuncu, basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti.

    Yeni albümü hakkında konuşan Boluğur, "Elektro pop bir albüm hazırlıyorum. Diğer şarkıcılardan aldığım besteler de var, kendi yazdığım şarkılar da... Şu an için başka bilgi veremem. Hoşça kalın" dedi.

    3

    "BİR SEN EKSİKTİN!"

    Merve Boluğur'un "Sürprizimi açıklıyorum; yeni şarkım yolda" şeklindeki açıklamasından sonra Karaca, Instagram hesabından, "Çünkü müzik piyasasında bir sen eksiktin güzel kız!" mesajını yayınlamıştı.

    4

    "DERDİ ZAYIF OLMAM"

    Işın Karaca'nın bu sözlerinin ardından Boluğur'un yakın arkadaşlarına, "Zayıf kadınlara her zaman düşmandır. Derdi benim zayıf olmam" şeklinde sözler sarf ettiği öne sürülmüştü.

    5

    "BÜTÜN KADINLARIN KUSURSUZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

    Çıkan haberlerin ardından söylentilere sosyal medya hesabından yanıt veren 33 yaşındaki oyuncu, Karaca'nın fotoğrafını yayınlamıştı.

    Merve Boluğur, gönderisine "Ben bütün kadınların kusursuz olduğunu düşünüyorum" notunu düşerek, hakkındaki iddiaları yalanlamıştı.

    6

    IŞIN'DAN MERVE'YE YANIT

    Konuyla ilgili yeni bir paylaşımda bulunan Karaca, şu ifadeleri kullanmıştı:

    Atalarımız şöyle buyurmuş; 'Büyük lokma ye, büyük söz söyleme.' İllaki konuşacaksan, ağızından çıkanı kulağın duysun ve her sözünü iyi tart! Bu iki kadın da benim...

    Ben beni seviyorum, her şeklimle! Kapı kapı kilolarımı vermek için dolaştığım doğrudu. Yine aşırı bir kilolanmam olsa yine dolaşırdım, ayıp değil ki kilolu olmak ama ben dünyada var olan büyük bir başarı ile geldiğim noktaya geldim.

    İlk ünlü olduğumda 20 sene önce 110 kiloydum. Bu ne demek biliyor musun güzel kız? Şişmandım ama ses aynı ses, kadın aynı kadın... Güzellik çok önemli bir kavram değil.

    7

    "KİMSENİN ONAYINA İHTİYACIM YOK"

    Allah'ımın bana bağışladığı ses ile hayatımı idame ediyorum ve her günüm için şükrediyorum. Kendimce kendime güzelim. Kimsenin onayına ihtiyacım da yok. Kimsenin güzelliğini ya da zayıflığını kıskanacak halim yok. Çünkü o arada o zayıf ve müzik piyasasındaki bütün güzel kızlar benim gibi şarkı söyleme derdindeydi.

    Sen ki geçmişinde marka yüzü olduğun ürünlerin her boyuttaki kadına satıldığını bilirken böyle talihsiz bir açıklama ile kendini baltalıyorsun... Şimdi sana zahmet elindeki telefonu artık kenara koy, kendine sana yalansız konuşacak 2-3 dost edin ve lütfen artık benim fotoğraflarımı paylaşma! Özrün kabahatinden büyük.

    Kadının en büyük düşmanı hep kadındır ama ben sana söz veriyorum; o şarkıyı okuyacaksın ya... Stüdyona gelip, okutmayı ben yaptırayım. Sana iyiliğim dokunsun. İyilik bulaşıcıdır arkadaşlar, unutmayın.

    8

    "İFTİRA ATMAYIN"

    Oyuncu, bu sözlerden sonra bir açıklama daha yapmıştı.

    Merve Boluğur, "Sesim, fiziğimin sahibi Allah. Kula hesap vermiyorum. Söylemediğim şeyler konusunda iftira atmayın. Böyle gündemlerde yer almıyorum. Adımı kullanmayın" demişti.

    9

    Merve Boluğur