Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Sinan Akçıl: 'Aşk ateşinden yanıyorum' diyorum! - Magazin haberleri
    1

    Müzisyen Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, Aralık 2018'de sürpriz bir şekilde Amsterdam'da evlenmiş, ancak ikili 9 ay sonra boşanmıştı. Çift, boşanmanın ardından çalkantılı ilişkilerine bir şans daha vermişti.

    2

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Şarkıcı, önceki gece Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Evlilik soruları üzerine “Durun şimdi Oğuzhan (Koç) gibi yapayım; hangi mikrofon?” diyen Akçıl, kendi esprisine kahkahalarla güldü.

    3

    Nikah sorularına, "Sürpriz, her şey güzel olacak" diyen Sinan Akçıl’a Azeri diyetisyen Nez Aliyeva’nın kendisinden bebek beklediği iddiası da soruldu. Ünlü müzisyen, "Ben size ne diyorum, siz ne diyorsunuz. Ben 'aşk ateşinden yanıyorum diyorum' arkadaşım!" dedi.

    4

    'İLK KEZ TEK EŞLİYİM'

    Sinan Akçıl geçtiğimiz aylarda konuk olduğu programdaki açıklamalarıyla uzun süre konuşulmuştu.

    Çapkın birisi olduğunu itiraf eden Akçıl, "Biz de genetik olabilir. Son ilişkime kadar bayağı çapkın bir çocuktum. İlk kez tek eşliyim diyebilirim. Ondan önce değildim. Napayım yani." demişti.

    5

    Burcu Kıratlı ile ilişkisine de değinen Akçıl, "Şu anda Burcu ile beraberiz. Evlendik ve boşandık. Şimdi devam ediyoruz. Bizimki inatlaşmaydı. Önce bir ‘oh be’ diyorsunuz sonra tahmin ettiğim gibi olmadı. Sonra tekrar denemek istedik.” şeklinde konuşmuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ