Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem 3. Sayfa Son dakika: Avcılar'da park halindeki 4 araca çarpan kamyonetin şoförü kaçtı
    1

    Avcılar'da park halindeki 4 araca çarpan kamyonetin şoförü durduktan sonra dönüp araçların durumuna bakıp kaçtı. Kaza anı ve şoförün araçlara bakıp yoluna devam etmesi güvenlik kamerası ile kaydedildi.

    2

    Cihangir Mahallesi Osmanpaşa Caddesi'nde Pazar günü saat 07.30 sıralarında seyir halindeki kamyonet park halindeki bir araca çarptı. Çarpmanın şiddeti ile arka lastiği kaldırıma çıkan araç, savrularak 3 araca daha çarptı.

    3

    Kazanın ardından uzaklaşan kamyonet şoförü kısa süre sonra dönerek araçların durumuna bakıp tekrar uzaklaştı.

    4

    Sesleri duyan araç sahipleri evlerinden dışarı çıktı. Kaza yeri yakınlarında plakası yolda görülen kamyonet birkaç sokak ileride park edilmiş halde bulundu. Polis şoförü kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

    5

    "ARAÇLARIMIZ PERT OLDU"

    Hasar gören araçlardan birinin sahibi Ramazan Özden, "Dişimizden, tırnağımızdan keserek aldığımız araçlarımız pert oldu. İlk benim araca çarpıp kaldırıma çıkartmış, diğer araçlar da peş peşe hasar gördü" dedi.

    6

    Özden, "Kazadır olur. Ancak duruyor, bakıyor, gidiyor. Oturduğu eve kadar biliyoruz. Alkollü olduğu belli. Gereken her yere başvurularımızı yaptık zararımızı karşılaması için elimizden geleni yapacağız" diye konuştu.

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ