Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Galatasaray Başantrenörü Ergin Ataman'a Fenerbahçe'ye Euroleague'den Real Madrid talip oldu. Ergin Ataman, Real Madrid'e transfer olacak mı? Galatasaray, Ergin Ataman'ın Real Madrid'e transferine izin verecek mi?

ERGİN ATAMAN, GALATASARAY'DAN AYRILACAK MI?
G.Saray'da kalmak için ücretinde fedakârlık yapan Ataman'ın yönetimin vizyonuna göre karar vereceği de belirtildi. Eğer yönetim takımda küçülmeye gitme karan alırsa Ataman'ın Real Madrid'e gitmesi de kesin gibi.

ERGİN ATAMAN, MİLLİ TAKIM'I BIRAKACAK MI?
Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman'ın sezon sonunda milli takım ya da kulüp takımı çalıştırma yönünde karar vermesi gerektiğini söyledi.ERGİN ATAMAN, KARARINI SEZON SONUNDA VERECEK
"Artık milli takımın, sadece milli takımı çalıştıracak hocası olacak. Ergin hoca da bu taktirde sezonu sonu seçimini yapacaktır diye düşünüyorum. Ergin hocayla 30 Eylül 2016’ya kadar sözleşmemiz var. Erken konuşmak zor. Önümüzde olimpiyat elemesi ve olimpiyatlar var. Ataman, ülkemizin yetiştirdiği çok değerli hocalardan birisi. Ergin hocanın milli takım performansından memnunuz."

(Skorer)