Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, takımın genç pasörü Nursevil Aydınlar'ın sözleşmesi iki yıl süre ile uzatıldı.

1995 doğumlu olan ve aynı zamanda milli takım sporcusu da olan Nursevil, sezon içinde pasörlüğünün yanı sıra, zaman zaman pasör çaprazı olarak da görev almıştı.

Sözleşme uzatmasıyla ilgili konuşan Nursevil, Galatasaray camiasına uzun yıllar hizmet vermek istediğini ifade etti. "Galatasaray ailesinin bir parçası olmak büyük bir gurur ve herkese nasip olmaz." diyen Nursevil, şunları söyledi:

"Tecrübe edindikçe, Galatasaray taraftarı ile buluştukça insan bunu daha da iyi anlıyor. Ne kadar büyük bir onur olduğunu tarif etmek zor. Hocalarımız, idarecilerimiz, yöneticilerimiz sürekli gelişimimiz için desteklerini hiçbir zaman esirgemiyorlar. Ben de gösterilen bu özene elimden geldiğince layık olmaya çalışıyorum. Her gün daha iyi olmak için çalışıyorum. Heyecanla yeni sezonu hayal ediyorum. İnşallah Galatasaray ailesini mutlu edecek, gururlandıracağız. Tüm camiamıza güven ve destekleri için çok teşekkür ederim."

Galatasaray Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü Yengil ise iç transferle ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Nursevil, Galatasaray voleybolu için kıymetli bir sporcu. Çalışmaya, kendine yeni şeyler katmaya ve başarıya aç, genç bir oyuncumuz. Kendisinden uzun vadede beklentimiz yüksek. Her geçen gün sergilediği performansı yükselterek ilerleyeceğine inanıyorum. Ailemize, Galatasaray camiasına hayırlı olsun." dedi