Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Survivor 32. yeni bölümüyle bu akşam izleyicinin karşısına çıktı. Survivor'da gün geçtikçe açlık daha da artıyor. Heyecanın hız kesmediği Survivor'da dün yayınlanan bölümünde ilk ödül oyununu Gönüllüler ikinci ödül oyununu ise All-Star takımı kazandı. Bugün ise dokunulmazlık oyunu oynandı ve kaybeden takımdan birisi adaya veda edecek. Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor dokunulmazlık oyunu detayları ve 32. son bölüm özeti...

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Oyun: Yeni bir havuz, yeni bir platform ama oyun eski oyun. İiki takımda ellerindeki süngerlerle rakiplerini suya atmaya çalıştı.

Karşılaşmalar ve kazananlar

Murat - Mustafa Kemal: Mustafa Kemal

Berna - Funda: Funda

Turabi - Cumali: Turabi

Damla - Yağmur: Yağmur

Ümit Karan - Anıl: Ümit Karan

Sema - Nagihan: Sema

Adem Kılıçcı - Hakan Hatipoğlu: (Hakan sakatlanınca bu karşılaşma iptal edildi)

Merve - Birsen: Birsen

Turabi - Anıl: Turabi

Berna - Nevin Yanıt: Berna

Adem Kılıçcı - Ramazan: Adem Kılıçcı

Damla - Nagihan: Nagihan

Ümit Karan - Mustafa Kemal: Ümit Karan

Sema - Birsen: Sema

Yiğit - Cumali: Yiğit

Hilmicem - Ramazan: (Hilmicem kural dışı hareketler yaparak diskalifiye oldu ve Ramazan kazandı)

Elif - Yağmur: Yağmur

Turabi - Mustafa Kemal: Turabi

Kıran kırana geçen mücadelede dokunulmazlık oyununu 10'a 7 All Star takımı kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı, eleme öncesi dokunulmazlık kolyesini kazanabilmek için karşı karşıya geldi.

Funda, Nagihan, Nevin, Ramazan, Hakan, Mustafa Kemal, Yağmur, Batuhan ve Anıl sembolleri düşürerek oyunu kaybetti ve Cumali dokunulmazlık kolyesinin sahibi oldu. Öte yandan haftanın en iyi performansı Birsen ise dokunulmazlık kolyesinin sahibi.

ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor'da oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı ada konseyinde toplandı. Birinci eleme adayı takım arası yapılan oylama sonucunda Anıl çıktı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Cumali, ikinci eleme adayı olarak Ramazan'ı seçerken, haftanın en iyi performansı Birsen ise üçüncü eleme adayı olarak Yağmur söyledi.

Buna göre Anıl, Ramazan ve Yağmur arasından elenen isim yarın akşam yapılacak SMS oylaması sonucunda belli olacak.

SURVİVOR 31. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde iki ödül oyunu oynandı. İlk ödül oyununun ödülü kazanan takım 4 gün boyunca yataklı barakada kalmak & süt ve peynirli kruvasan kazandı. Kıran kırana geçen mücadelede Gönüllüler, All Star takımını 10'a 9 yenerek ödülün sahibi oldu.

İkinci ödül oyunu ise kumpir ödülüydü. Bu oyunda All Star takımı Gönüllüler'e karşı üstünlük kurarak ödülü kazanan takım oldu.

Adem ve Turabi barıştı

Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Turabi ve Adem'in arasında gelişen diyalog ilgiyle izlendi. Turabi, Adem'in yanına giderek "Herkese el sıkarken seni es geçmek hoşuma gitmiyor." diyerek barışma sinyalleri verdi. İkili konuşup anlaştıktan sonra aralarındaki sorunu çözdü.