Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Temizlik Benim İşim kim kazandı? 27 Kasım Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? AÇIKLANDI!

    Temizlik Benim İşim birincisi kim oldu? sorusu bugün temizlenen son evin ardından verilen puanlarla yanıt buldu. “En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışıyor, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizliyor. Temizlik Benim İşim'de haftanın birincisi 10 bin liralık ödülün de sahibi oluyor. Temizlik Benim İşim'de bu hafta da rekabet oldukça büyük. 27 Kasım Temizlik Benim İşim haftanın finalinde yaşananlar...

    TEMİZLİK BENİM İŞİM HAFTANIN BİRİNCİSİ - 27 KASIM 2020

    Temizlik Benim İşim'de yine kıyasıya rekabetin yaşandığı bir hafta geride kaldı. Temizlik Benim İşim'in birincisi yarışmacıların birbirlerine verdiği puanlar ve Kadir Ezildi'nin yarışmacılara verdiği puanlarla belli oluyor. İzmir'de yapılan yarışmada bu hafta yarışmacı oyları iptal edilerek Kadir Ezildi'nin puanlarıyla birinci belli oldu.

    27 Kasım Temizlik Benim İşim yarışmasında haftanın birincisi ve 10 bin liralık ödülün sahibi iki kişi oldu. Birinciliği Nihal ve Gülcan paylaştı.

    Haberi Hazırlayan: Aslıhan Bayram
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ