Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Üç Kız Kardeş 46. bölüm izle full HD! Kanal D Üç Kız Kardeş dizisinin son bölüm izle tek part ve kesintisiz
    1

    Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Eda Teksöz oturuyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan "Üç Kız Kardeş" dizisinin senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme alıyor. İşte Üç Kız Kardeş dizisi 46. son bölüm özeti hakkında merak edilenler...

    2

    ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. BÖLÜM İZLE

    Üç Kız Kardeş 46. bölüm tek parça izleme ekranı, diziyi kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için erişime açıldı. Üç Kız Kardeş son bölüm izlemek için Kanal D'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

    3

    ÜÇ KIZ KARDEŞ 46. BÖLÜM ÖZETİ

    Somer, Türkan’ın uğradığı saldırıyı öğrenince, onu korumak için soluğu hemen Türkan’ın evinde alır. İkili bir arada vakit geçirdikçe, dayanamayıp aşklarına teslim olurlar. Dönüş hem aklında çözemediği cevapsız sorular hem de Serdar’la yaşadıkları karşısında ciddi bir çıkmazın içine düşer.

    4

    Derya ve Mustafa ise evlenmek için gizli ve hızlı adımlar atarken, Dönüş’ün de bu nedenle ailesine söylemek zorunda kalacağı yalanlar gitgide çoğalır. Somer ve Nesrin cephesindeki gerilim yükselmeye devam ederken, Türkan ikisinin arasında iyice sıkışıp kalır. Türkan, her ne kadar Somer’in gelişiyle aşkın rüzgarına kapılmış ve önceden yaşanan kötü anıları bir nebze de olsa unutmuş gibi görünse de Nezahat’in öğreneceği bir bilgi olayların seyrini değiştirecek ve Türkan’la Somer’in yaşadıkları peri masalının üzerine karanlık bulutlar çökecektir.

    Haberi Hazırlayan: Aslıhan Bayram
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ