Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Yiğit Marcus Aral: Şevval Şahin'in yerinde başkası olsa depresyona girerdi - Magazin haberleri
    1

    Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Yiğit Marcus Aral, sevgilisi Şevval Şahin ile birlikte üç aydır tatil yaptıkları Bali'den İstanbul'a döndü.

    Önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Aral, tatilde paylaştığı iddialı pozlarla kimi zaman takipçilerinin tepkisine neden olan Şahin'i kıskanmadığını anlattı.

    2

    "NAMUS ÖYLE ÖLÇÜLMÜYOR"

    Marcus Aral, konuyla ilgili, "O resimleri ben çekiyorum zaten. Biz o şekilde bakmıyoruz. Öyle bir şey yok, zaten namus da öyle ölçülmüyor. Estetik resimler... Zaten işi gereği, mankenlik yapıyor. Sonuçta genç ve sağlıklıyken çektirmeyecek de ne zaman çektirecek? Biz kendimiz çekiyoruz" ifadelerini kullandı.

    3

    "GÖSTERİŞLİ BİR HAYAT YAŞAMIYORUZ"

    Sosyal medyada sanıldığının aksine gösterişli bir hayat yaşamadıklarını ifade eden Yiğit Marcus Aral, şunları söyledi:

    Biz Bali'deydik, üç ay kaldık. Şimdi İstanbul'a döndük. Genelde tatil ağırlıklı gittik. Birkaç projem de vardı. Bali de sürekli bir yer, mülk edinmek istiyoruz. Şevval özleyince Türkiye'ye döndük. Ben 7-8 yıldır gidiyorum, Bali sevdiğim bir yer. Ben yatırım üzerine çalışıyorum. Onun dışında emlak ve yatırım kripto yatırımlar yapıyorum. Gösterişli değil ama normal bir hayat yaşıyoruz.

    4

    "ONUN YERİNDE BAŞKASI OLSA DEPRESYONA GİRERDİ"

    Son olarak katıldığı bir televizyon programında soruları bilemeyince stüdyoyu terk edip, gündeme oturan ve ardından apar topar Amerika'ya giden Şahin'e, sevgilisinden destek geldi.

    Aral, Şevval Şahin'in yaşadıklarından sonra bunalıma girip, Türkiye'yi terk ettiği iddialarıyla ilgili konuştu.

    Marcus Aral, "Bizim zaten 'Kışı burada geçirmeyelim' diye planlarımız vardı. Soğuk malum buralar... Bu konuları fazla kafaya takmıyor enteresan şekilde. Başkası olsa depresyona girerdi" dedi.

    5

    TÜRKİYE'NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU

    Geçen sene eylül ayında sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile birlikte pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan Şahin, daha sonra da katıldığı bir programla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

    6

    O SORULARA YANIT VEREMEMİŞTİ

    Şahin, kendisine yöneltilen, "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap veremeyerek, zor anlar yaşamıştı.

    Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, "Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?" sorusuna da "Pas" yanıtını vermişti.

    Şahin'in bu sorulara yanıt verememesi sosyal medyada gündem olmuştu.

    7

    "BAZI KONULARI BİLMEMEM NORMAL"

    Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, "İstiklal Marşı'nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacağı konusunda söz almıştım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum. Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere'de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum." açıklamasını yapmıştı.

    Pek çok ünlü isim de Şahin'e destek vermişti.

    8
    9