Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi bu akşam neden yok? Sorusu takipçileri tarafından merak konusu oldu. Peki, Akrep 22. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

AKREP BU AKŞAM NEDEN YOK? AKREP 22. YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Akrep dizisi 22. yeni bölüm bu akşam ekrana gelmeyecek. Bayram dolasıyla yeni bölümü ekrana gelmeyecek olan Akrep dizisinin yeni bölümü 20 Mayıs Perşembe akşamı Star TV ekranında izleyici ile buluşacak.

AKREP SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ferda, Ahmet’in otel odasında kendisini aldattığını Efe’den öğrenince soluğu otelde alır. Ahmet ve Duru’yu odada yakalayıp ortalığı birbirine katar. Ahmet’in düğün arifesinde yaptığı bu hareket, ikilinin arasındaki güveni tarumar eder ve Ferda, Ahmet’le ipleri koparmaya karar verir.


Perihan, hastalığın son evresinde olduğunu ve kurtuluş umudu olmadığını öğrenince geride ailesine göz kulak olacak ve şirketi iyi idare edecek birine ihtiyaç duyar. Perihan, hem ailesini canı pahasına koruyacak hem de onları Ahmet’ten uzak tutacak ismin Ferda olduğuna karar verir.

Aras, Ahmet ve Duru’yu otelde gördükten sonra Emgen Malikanesi’ne gidip herkesin içinde olanı biteni anlatırken, Can’ın da velayetini alacağını kesin bir dille belirtir. Perihan duyduklarına inanamaz ancak otel odasındaki buluşmayı Duru da reddetmeyince tepkisi çok sert olur. Öte yandan Aras, Ahmet’i çok kızdıracak bir karar alır. Ayşem’den velayet davasında avukatı olmasını isterken, ikili arasında beklenmedik bir yakınlaşma gerçekleşir.