Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Ünlü oyuncu Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade hakkında sürpriz gelişme. Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzade yakında evleneceği söylendi. Ali Sunal cephesinden iki açıklama geldi. Ali Sunal-Nazlı Kurbanzade ilişkisindeki son gelişmeler haberimizde...

Ali Sunal, Temmuz 2011’de meslektaşı Gökçe Bahadır ile nikah masasına oturmuş ancak 8 ay sonra boşanmışlardı.

Dün Ali Sunal’ın ikinci kez evleneceği öne sürüldü. Posta'nın haberine göre; Ali Sunal bir süredir aşk yaşadığı Nazlı Kurbanzade ile aile arasında nişanlandı.

İddiaya göre; Taze nişanlılar evlenmek için fazla beklemeyecek ve düğünü bu yaz yapacak.

Ali Sunal ile Nazlı Kurbanzede, ÇABA Derneği’nin projelerinde birlikte çalışırken tanışmış ve arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü.

Nazlı Kurbanzade ÇABA’nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.

ALİ SUNAL'IN ANNESİ GÜL SUNAL'IN  AÇIKLAMA YAPTI

Gül Sunal, Duymayan Kalmasın'a yaptığı açıklamada, "Nişanlanmadılar ama ilişki doğru. Müstakbel gelinimizle tanıştık. Beraberlikleri evliliğe doğru gidiyor." dedi.

Ali Sunal da, "Güzel bir birliktelik. İnşallah daha güzel haberler olacak" ifadelerini kullandı.

Nazlı Kurbanzade
Nazlı Kurbanzade

NAZLI KURBANZADE KİMDİR?

Cemiyetin ünlü simalarından Bülent Kurbanzade'nin kızı olan Nazlı Kurbanzade, lisans eğitimini Koç Üniversitesi’nde tamamladı. 2010 yılında hukuk bölümünü tamamladıktan sonra Paris Summer İnstitute’de eğitimine devam etti. Dört yıldır aynı kurumda operasyon direktörü olarak çalışan Nazlı Kurbanzade, aynı zamanda Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği’nin (ÇABA) projelerinde destek oluyor. Ali Sunal ile bu projeler sayesinde tanışan Nazlı Kurbanzade, ÇABA’nın düzenlediği bir etkinlikte podyuma çıkmıştı.