Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Ege Antalya gece sahile aktı! SON DAKİKA: Sıcak ve nemden nefes alınamıyor
    1

    Yüksek nem ve aşırı sıcaktan bunalan vatandaşlar, dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde sabahlıyor.

    2

    Bazı vatandaşlar sahile çadır kurarken bazıları da deniz havlusu ya da battaniye üzerinde uyuyor. Sahilde uyuyan insan kalabalığı dikkat çekiyor.

    3

    Termometrelerin zaman zaman 43 dereceyi gösterdiği Antalya’da yüksek nem ve sıcaktan bunalan vatandaşlar, soluğu dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili’nde aldı.

    4

    Havaların ısınması ile evlerde uyuyamadıklarını belirten vatandaşlar, sahilde uyumayı tercih etti.

    5

    Kimi vatandaşlar çadır kurarken kimileri ise serdikleri battaniye ve havluların üzerinde uyudu.

    6

    Sabahın erken saatlerinde gün doğumu ile birlikte uyanan vatandaşlar ise gözlerini açar açmaz denize girdi. Sahilde uyumak için gelen insan yoğunluğu ise dikkat çekti.

    7

    “KLİMA OLMAYINCA SAHİLE GELİYORUZ"

    Arkadaşları ile birlikte sıcaktan bunalıp Konyaaltı Sahili’ne yatmaya gelen Şeref Delen, “Hava çok sıcak, evlerde klima olmadığından dolayı Konyaaltı Sahili’ne geliyoruz, burada yatmayı tercih ediyoruz. Sahil çok kalabalık, buraya yatmaya gelen yerli, yabancı çok insan var” diye konuştu.

    8

    "SAHİLDE SABAHLIYORUZ"

    Döşemealtı ilçesinden Konyaaltı’na uyumaya gelen Emre Özçelik, “Evlerimiz çok sıcak. Döşemaltı’nda olmasına rağmen evim çok sıcak. Buraya geliyoruz, bir masrafta yapmıyoruz.

    9

    Arkadaşlarımızla toplandık sahilde sabahlıyoruz, serin bir havada yatmaya çalışıyoruz. Sivrisinek olmuyor, daha rahat yatıyoruz. 8 kişi geldik. Havlu ve battaniye serip yatıyoruz burada” şeklinde konuştu.

    25
    26

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ