Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Babalar günü mesajları İNDİR! En güzel Babalar Günü mesajları ve sözleri Resimli - Kısa
    1

    BABALAR GÜNÜ mesajları... Hayatımızdaki en kıymetli insanlardan biri olan babalarımızı bu özel günde mutlu etmek istiyoruz fakat kelimeler bazen kifayetsiz kalabiliyor. Biz de Habertürk ailesi olarak en güzel, uzun, kısa, duygusal "Babalar Günü mesajları indir" galerisini derledik. İşte en güzel Babalar Günü mesajları...

    2

    Baba kelimesini düşündüğümde, birçok olumlu şey düşünüyorum. Aklımda bir babanın bu kadar harika bir görüntüsünün olmasının sebebi sensin. Babalar Günün kutlu olsun!

    3

    Oyun arkadaşım, suç ortağım, en büyük sırdaşım; Babalar Günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

    4

    En zor durumlarda hepimizi sakinleştirdiğin için teşekkürler. Sen her zaman sarsılmaz desteğimiz oldun. Seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

    5

    Dünyadaki en büyük varlığım. Canım babam. Bu özel günde seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Babalar günün kutlu olsun canım babam...

    6

    Bana bırakacağın en güzel miras, sevgin ve ilkelerin olacak babacığım. Senin evladın olduğun için şanslı ve gururluyum. Günün kutlu olsun.

    7

    Saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettiğim, zor zamanlarımda varlığından güç aldığım babacığım. İyi ki varsın... Babalar Günün kutlu olsun.

    8

    Hayata yine gelsem yine senin evladın olmak, yine sen benim babam ol isterim canım babam. Varlığına her daim şükrediyorum. Babalar Günün kutlu olsun.

    9

    Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar Günün kutlu olsun!

    Nasıl baba olunur öğrettiğin için teşekkür ederim, umarım ben de senin gibi iyi anılar bırakırım ileride. Babalar Günün kutlu olsun.

    Haberi Hazırlayan: Mehmet Kerem Hançer

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ