Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması
O eşofman artık Cem Yılmaz'da
0:00 / 0:00
HABERTURK.COM

'Hababam Sınıfı', 'Süt Kardeşler' ve 'Canım Kardeşim' gibi sevilen pek çok filmin yönetmeni merhum Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez, Şener Şen'in canlandırdığı 'Badi Ekrem' karakteri ile özdeşleşmiş olan kırmızı eşofman takımını ünlü komedyen Cem Yılmaz'a verdiğini duyurdu.

57 yaşındaki Eğilmez, konuyla ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Sürekli kendisinden istenen eşofman takımıyla ilgili konuşan Ferdi Eğilmez, yayınladığı gönderide şu ifadeleri kullandı:

Arkadaşlar lütfen artık bundan sonra 'Badi Ekrem'in eşofmanı sende mi?' diye sormayın. Sevgili kardeşim Cem Yılmaz'a hediye ettim tüm takımı. Alt, üst, düdük ne varsa hepsi kendisinde. Teşekkür ederim ilginize...

CEM YILMAZ'DAN AÇIKLAMA

Çıkan haberlerin ardından Cem Yılmaz da Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

Badi Ekrem’in eşofmanı bende değil. Badi Ekrem’in eşofmanının olduğu karakter benim yazdığım filmde. O filmde Ejder abide. Ejder abi diye de biri yok. O Özkan abi! Ben misal başka bi gezegene de gitmedim.

Komedyen Cem Yılmaz, iki sene önce Ahu Yağtu ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kemal ile birlikte çekilen bu karesini sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Yılmaz'ın "Badi Ekrem line!" notunu düştüğü gönderi takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

1975 yılında yayınlanan 'Hababam Sınıfı' filminde Şener Şen'in hayat verdiği 'Badi Ekrem' karakterinin kırmızı eşofmanı bir dönem büyük ilgi görmüştü.

24 SAATGÜNÜN ÖZETİ
24 saat
24 saat günün önemli haberleri ve gelişmeleri

Bu haberin seslendirmesi Voiser tarafından yapılmıştır.