Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Bella Hadid yeni sevgilisi Marc Kalman ile New York sokaklarında - Magazin haberleri
    1

    Dünyaca ünlü model Bella Hadid, Kanadalı şarkıcı The Weeknd ile ilişkisini bitirmesinin ardından Marc Kalman ile yeni bir aşka yelken açtı. Hadid, geçtiğimiz gün sevgilisiyle birlikte New York sokaklarındaydı.

    2

    24 yaşındaki model, Marc Kalman ile samimi bir şekilde objektiflere yansıdı. Rahat kıyafetler tercih ettiği görülen ikili, neşeli halleriyle dikkat çekti.

    3

    Öğle yemeği için Marc Kalman ile bir restorana giren Bella Hadid, gazetecilere selam vermeyi ihmal etmedi.

    4

    BAŞINI SEVGİLİSİNİN OMZUNA KOYDU

    Mekan çıkışında bir süre kaldırımda oturan Hadid ile Kalman, sohbet etti. İkili bir ara romantik anlar yaşadı. Marc Kalman, başını sevgilisinin omzuna koydu.

    5

    Hadid'in yeni sevgilisi bir sanat yönetmeni. Gösteri dünyasına çok da uzak olmayan Marc Kalman'ın, reality show yıldızı Kylie Jenner'ın yanı sıra Kendall Jenner ile de yakın arkadaş olduğu iddia ediliyor. Kalman ile Travis Scott'ın yakınlığı da birlikte yaptıkları çalışmalar nedeniyle uzun yıllara dayandığı konuşuluyor.

    6

    'ARKADAŞLIK AŞKA DÖNÜŞTÜ' İDDİASI

    İlişkileriyle gündemde olan Hadid ile Kalman'ın aşkları hakkında farklı yorumlar da yapılıyor. Bunlardan biri de ikili, önceden iyi arkadaştı. Bella Hadid ile Marc Kalman'ın arasındaki yakınlık daha sonra da romantik bir ilişkiye dönüştü.

    7

    Hadid ile Kalman'ın birlikte olduğunu ilk kez Deux Moi adlı bir internet sitesi ileri sürmüştü. Bu ayın ilk haftasında, Cannes'da bir grup arkadaşıyla yemek yerken görülen Hadid'in yanında yeni sevgilisi olduğu ifade edilmişti. Ancak ünlü model, konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmamıştı.

    8

    İkilinin New York'ta birlikte görev aldıkları bir proje esnasında tanıştığı öne sürülmüştü. Ortaya atılan bir başka iddiaya göre; Bella Hadid ile Marc Kalman, yaklaşık bir yıldır gözlerden uzak bir şekilde flört ediyor.

    9

    Ünlü modelin yeni sevgilisini ailesiyle de tanıştırdığı konuşuluyor. Bella Hadid'in annesi Yolanda Hadid de kızının yeni ilişkisinden dolayı çok mutlu olduğu iddialar arasında yer alıyor.

    10

    BÜYÜK AŞK BİTTİ

    Gerçek adı Abel Makkonen Tesfaye olan Kanadalı şarkıcı The Weeknd ile model Bella Hadid, 2015 yılında ilişki yaşamaya başlamıştı. İkili, geçtiğimiz aylarda birlikteliklerini noktalamıştı.

    11

    "DÖNÜŞÜMÜZ YOK"

    Weeknd, 'Over Now' (Bitti) adlı yeni şarkısı ile bu ilişkiyi geride bıraktığını dünyaya ilan etmişti.

    Ünlü şarkıcının kendisinin yazdığı parçada, "Dönüşümüz yok / Eskisi gibi olamıyoruz / Bitti / Artık aklını bu aşkla daha fazla kurcalama" sözleri geçiyordu.

    12

    Hadid, bunun üzerine sosyal medya hesabından zaman zaman ağladığı anları paylaşmıştı.

    13
    Şurada Paylaş!

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ