Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Fiskos Bircan ipek'ten Ebru Şancı'ya: Tek vasfı zengin koca avlamak olan... - Magazin haberleri
    1

    Sunucu Bircan İpek ile eski manken Ebru Şancı'nın arası gerildi. Bircan İpek, Ebru Şancı'yı zengin "koca parası yiyen kadın" ilan etti. Konu hakkında kısa sürede açıklama yapan Ebru Şancı da İpek için "beleşci" dedi.

    2

    Bir takipçisi Ebru Şancı sizin hakkınızda bir şeyler paylaştı demesine sinirlenen Bircan İpek, "Tek vasfı zengin koca avlamak olan, koca bulmadan öncede vücudunu sabahlara kadar vitrinleyen insanlara cevap verir miyim?

    3

    Bazı kadınların kocalarının cüzdanları kadar vardır. Allah korusun kocalarının cüzdanları düşse, varlıkları yoktur. Bir de sergileyecek vücutları vardır çırılçıplak" dedi.

    4

    "DUYGU SÖMÜRÜSÜNE BAŞLADI"

    Takipçisinin "Bazı kadınlar kocalarının cüzdanları kadar varmış demiş Bircan İpek, sizin bir markanız olduğundan habersiz galiba" mesajına cevap veren Ebru Şancı, "Kendi beleşci ya duygu sömürüsüne başladı! Eminim çok isterdi cüzdanını kullanabileceği bir koca ama maalesef ederi yok" dedi.

    5

    Şancı, sosyal medya hesabı üzerinden de, "Allah'ım sen yuvamızda gözü olan, güzel bir aileyi kıskanan, sahip olmak için çok mesai harcayan!! Ama asla olamayacak olan ucuz insanlardan koru yarabbi" mesajını paylaştı.

    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18