Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin SON DAKİKA: Demet Akalın'ın koronavirüs dehşeti! Kerpetenle bütün hücrelerimi...
    1

    Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte gittiği Uludağ tatilinin ardından koronavirüse yakalanan şarkıcı Demet Akalın, bir süredir karantinadaydı.

    İzolasyon süreci biten ve hastalığı yenen Akalın, sunuculuğunu yaptığı programa geri döndü.

    2

    "TAMAMEN KADERSİZLİK"

    Virüsü kapması hakkında konuşan Akalın, "Okan, Uludağ'da çok küçük bir oyun odasında maskesiz şekilde oyun oynuyordu. 'Burada kapmazsam, başka bir yerden kapmam' dedi. Ben zaten kayarken bile maskemi taktım. Tamamen kadersizlik diye düşünüyorum" açıklamasını yaptı.

    3

    "AŞI OLMADIĞIM İÇİN KENDİME KIZGINIM"

    Akalın, "Okan'ın oyun oynadığı yerdekiler bizi bir hafta sonra 'Hastanede yatıyoruz' diye aradı. Sinirlerim bozuldu onu duyunca. Bu çok büyük bir vebal. Aşı olmadığım için de kendime kızgınım" ifadelerini kullandı.

    4

    "KIZIMIZ İSTEDİĞİ İÇİN BERABER YATMIŞTIK"

    "Okan sporcu olmasına rağmen biraz bu süreci ağır geçirdi" diyen Demet Akalın, "Zaten onun pozitif olduğunu duyunca kendimi hazırlamıştım. Hemen C vitamini serumlarına başladım. Belki de o yüzden hafif atlattım. Bana Uludağ'a gitmeseydin' de diyebilirsiniz hatta istediğinizi yazın ama bu virüs illa ki sizi buluyor" şeklinde konuştu.

    Virüsün kendisine bulaşmasıyla ilgili de konuşan Akalın, "Biz zaten Okan'la ayrı odalarda kalıyorduk. O zaman da kızımız istediği için beraber yatmıştık" dedi.

    5

    "Hastalık sürecinde en yakınımdakileri bile sildim" diyen popçu, sözlerine şu şekilde devam etti:

    Destek olanlar çok oldu ama bana 'İşi bırakıyorsun değil mi?' diye mesajlar atıldı. Bu süreçte İrem Derici ve Tarkan gibi birçok ünlü arkadaşım aradı. İrem sayesinde her gün kelle paça içtim. Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, bana bitkisel ilaçlar yolladı.

    6

    "KİLO VERDİM"

    48 yaşındaki Akalın, yaşadıklarını ise şu ifadelerle anlattı:

    Sırtımda bir ağrı vardı. Sanki kerpetenle bütün hücrelerimi çekiyorlardı. Öyle bir acı hissettim. Karantinada beslenmeme dikkat ettim ve virüsler gitsin diye çok su içince kilo verdim. Şimdilerde tat alıyorum ama koku almıyorum. Tüm hastalara, herkese acil şifalar diliyorum.

    7

    AKILLARA ESRA BALAMİR GELDİ

    Öte yandan şarkıcının "En yakınlarımı bile sildim" sözü akıllara arkadaşı Esra Balamir'i getirdi.

    Geçtiğimiz haftalarda Akalın ile Balamir'in aralarının açıldığı öne sürülmüştü.

    Sosyal medyada birbirlerini takipten çıkan ikilinin paylaşımları da dikkat çekmişti.

    8

    "MERAK ETMEDİ!"

    Akalın, sosyal medya hesabından, "İyisin' diye merak etmedi. Instagram'dan dizi izlediğini gördüm. Gelmiş geçmiş en gerizekalı DM. (Özel mesaj) İnsanoğlu hep bana, hep bana! Doymak yok!" paylaşımını yapmıştı.

    9

    Ünlü şarkıcının ardından Balamir de, "Genelde gözümüzde büyüttüğümüz insanların tanıdıkça içinden matruşka bebekler gibi daha küçük insanlar çıkıyor" sözlerini Instagram hesabından yayınlamıştı.

    10

    ULUDAĞ'DA TATİL YAPMIŞLARDI

    Konuyla ilgili henüz açıklama yapmayan ikili, son olarak birlikte Uludağ'a tatile gitmişti.

    11

    "MİNİK ARKADAŞIM"

    Balamir, Akalın'ın kızı Hira'nın doğum gününü, "Benim güzel akıllı Hira'm, can parem... Nice güzel, sağlıklı, mutlu senelerin olsun minik arkadaşım" sözleriyle kutlamıştı.

    Akalın da yakın arkadaşının bu paylaşımına kalp emojileri ile yanıt vermişti.

    12

    Demet Akalın ile Esra Balamir

    13

    Demet Akalın ile Esra Balamir

    14

    Demet Akalın ile Esra Balamir

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ