Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

Beylikdüzü'nde Liv Yapı tarafından inşa edilen Liv Marmara projesi 10 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Liv Marmara projesinde 1+1 ve 2+1 toplam 495 daire yer alıyor.

Projede ayrıca çeşitli ofis ve ticari alan seçenekleri de bulunuyor. 9 kattan oluşan projenin her katında 48 tane 1+1 ve 7 tane 2+1 olmak üzere 55 adet daire yer alıyor.

1+1 daireler 60 metrekare brüt, 40 metrekare net ve 2+1 daireler 95 metrekare, 133 metrekare şeklinde tasarlandı. Liv Marmara projesinin sosyal alanları içinde 7/24 Güvenlik ve resepsiyon hizmeti, toplantı odaları, davet ve organizasyon odası, sinema odası, play station odası, çocuk oyun odası, fitness center, çok amaçlı stüdyo, misafir odası, bilardo-dart ve masa tenisi salonu, mini futbol ve basketbol sahası, her daire için kapalı otopark ve bisiklet park alanları bulunuyor.

Liv Marmara Yakuplu projesinde yer alan konutların fiyatları 179 bin TL'den başlıyor. Projede yer alan konutların ödemelerinde vade farkı uygulanmadan 36 ay taksit imkanı sunuluyor.

Liv Marmara ulaşım

Liv Marmara projesi Beylikdüzü'nde Yakuplu mahallesinde inşa ediliyor.
-E-5’e ve metrobüse sadece 3 kilometre
-Marmara Denizi’ ne 1,4 kilometre
-Avcılar Gişeler Tem Bağlantı Yolu 9 kilometre
-Ambarlı Limanı’na 1 kilometre
-West İstanbul Marina’ya 4 kilometre
-Gün boyu İETT olarak alternatifli 76Y-458-145 Numaralı toplu taşıma ile ulaşım,
-Beylikdüzü metrobüs durağından 2 Numaralı Minibüs ile ulaşım,
-Ayrıca planlanmakta olan Beylikdüzü-Bakırköy Metro Durağı’ na 1 kilometre mesafede inşa ediliyor. Bu hat aynı zamanda Yenikapı-İncirli Metro hattına bağlanacak.