Aon Türkiye Eş CEO’su Selda Oknas, kendileri sigortanın önemini kavrayan büyük şirketlerin ekonomik durgunluk ve diğer risklere karşı artık bayileri ve distribütörlerini sigorta yaptırdığını söyledi. Büyük şirketler ekonomik yavaşlama döneminde en çok etkilenen ilişkide bulundukları bu küçük işletmeleri ayda 50 lira gibi düşük tutarla sigortalatıp kendisinin de kaybını önlüyor. Sigorta şirketleri toplu sigortalama hizmeti vermeye başladı. Rahim AK'ın haberi
Ayda 50 liraya kocaman şirketleri iflastan kurtarıyor
Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) Yönetiminden yapılan açıklamada, 2019 yılı üretim sezonu için, Bitkisel Ürün Sigortaları poliçelerinin 5 Kasım tarihi itibarıyla yetkili sigorta acenteleri aracılığıyla düzenletilebileceği bildirildi.
Bitkisel üretim sigortasında yeni dönem
Fiba Emeklilik Genel Müdürü Erol Öztürkoğlu eğitim sigortasında ilk kriterin fiyat, ikinci kriterin asistans hizmetleri gibi günlük ek fayda, üçüncüsün sigorta şirketinin hizmet kalitesi olduğunu söyledi. Öztürkoğlu, eğitim sigortası ile bir çocuğun 16 yıllık eğitim hayatının tümünü aylık 72 liralık ödeme ile garanti altına alınabileceğini söyledi. Velinin ilk ay vefat etmesi durumda bile sigorta 16 yıl boyunca 480 bin liralık eğitimi karşılıyor.
72 lira ile çocukların 480 bin liralık eğitim masrafı garantide

  • Diğer Mesleki Sorumluluk Haberleri
En büyük risk ekonomik yavaşlama
Aon Türkiye Eş CEO'su Selda Oknas
En büyük risk ekonomik yavaşlama

En Çok İzlenenler