Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
  • Habertürk Android Uygulaması
  • Habertürk iPhone Uygulaması
  • Habertürk Huawei Uygulaması

Mobil Dünya Kongresi kapsamında 21 Şubat’ta Barselona’da düzenlenen bir toplantıyla tanıtımı yapılan ve üstün teknolojik özellikleriyle dikkat çeken LG G5, çok yakında avantajlı fiyatlarla “Vodafone Çok Satanlar Masası”nda satışa sunulacak.
    
Türkiye’nin Dijital Dönüşümü’ne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, mobil iletişimin gelecek teknolojilerini herkes için erişilebilir kılmaya devam ediyor. Abonelerine son teknoloji akıllı cihazları sunmayı hedefleyen Vodafone, Mobil Dünya Kongresi kapsamında 21 Şubat’ta Barselona’da gerçekleştirilen etkinlikte tanıtılan ve üstün donanım özellikleri ile dikkat çeken LG G5 yeni akıllı telefonu çok yakında “Vodafone Çok Satanlar Masası” avantajlarıyla satışa sunacak.

24 VE 36 AY TAKSİT SEÇENEKLERİYLE SUNULACAK

Koreli üretici LG’nin en yeni ürünü LG G5, üstün teknolojisi ve akıllı cihaz dünyasına yepyeni bir soluk getiren özellikleri ile dikkat çekiyor. LG G5, 5.3 inç ve 2K (1440 x 2560) çözünürlüklü ekrana, Qualcomm Snapdragon 820 işlemciye, 2800mAh bataryaya, 16 megapiksel geniş açılı çift arka ve 8 megapiksel ön kameraya sahip bulunuyor. LG G5’in öne çıkan özellikleri arasında arka bölümünde bir parmakizi tarayıcı, “Always On” özelliği ve hızlı şarj olan batarya dikkat çekiyor. LG G5, diğer LG modelleri gibi kullanıcılara genişletilebilir depolama sunuyor.

Vodafone Çok Satanlar Masası’na katılacak LG G5, tarifeye ek 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle  Vodafone’luların mobil internet dünyasında bir adım öne geçmesini sağlayacak.

FATİH UYSAL: “ABONELERİMİZİ SON TEKNOLOJİ CİHAZLARLA BULUŞTURUYORUZ”

Dijital bağlantılı yaşamı bireyler için kolay ve erişilebilir kılma hedefiyle dünya çapında mobil teknolojileri uygun koşullarda tüketicilerin hizmetine sunduklarını belirten Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, abonelerimize mobil iletişimin dinamizmini yaşatmak için, hızlı gelişen akıllı telefon teknolojilerini takip edebilme kolaylığı sunuyoruz. Akıllı telefon sektörünün önemli oyuncularından LG’nin yeni ve gelişmiş mobil teknolojilerle donattığı LG G5 ürününü akıllı cihaz portföyümüze katacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Son teknolojileri dünyayla aynı anda abonelerimize sunma hedefimiz doğrultusunda, tüm dünyada merakla beklenen LG’nin yeni cihazını çok yakında ‘Vodafone Çok Satanlar Masası’ farkıyla Türkiye’ye getireceğiz. Vodafone 4.5G uyumlu olan ve parmakizi tarayıcı, hızlı şarj olan batarya gibi özellikleriyle öne çıkan bu cihazın, Vodafone Red avantajlarıyla birleştiğinde tüketicilerimizin mobil deneyimini eşsiz kılacağına inanıyoruz. Tüm abonelerimizi son teknolojiye sahip popüler akıllı cihazlarla tanışmak üzere Vodafone mağazalarına davet ediyoruz.”