Adayların illere göre dağılımı şöyle:

Adana:

1-BEKİR SAMİ DAÇE

2-İBRAHİM CEVHER CEVHERİ

3-NEVZAT ŞAŞKIN

4-VELİ ANDAÇ DURAK

5-FİGEN SAFİYE TOKTAŞ

6-MEHMET İZLEMEK

7-FİKRET ADAMHASAN

8-HAYDAR ÇAKIROĞLU

9-GÖNÜL SOYDAN

10-AYHAN AYDOĞAN

11-ÇİĞDEM AKÇA

12-SERHAN ÖZCANDAN

13-YAKUP BULUT

14-UĞUR ÜNALDI


Adıyaman:

1-MAHMUT NEDİM BİLGİÇ

2-İSMAİL SÜMER

3-MEHMET ÖZTEKİN

4-FATMA KARAKUŞ

5-HÜSEYİN KAMİL SONSAYAR


Afyon:

1-GÜLTEKİN UYSAL

2-UĞUR TÜRKMEN

3-İSMAİL AKTÜRK

4-CEYLAN EMET

5-MUHARREM USLU

6-NESRİN ÇELİKBİLEK

7-İSMAİL ÖZDİLEK


Ağrı:

1-ŞERAFETTİN AYDEMİR

2-ALİ İHSAN VAROL

3-İSMAİL OĞUR

4-NECİP YILDIRIM

5-İKRAM YAŞAR


Amasya:

1-BAHADIR TEKEŞ

2-ÖMER AKIN

3-GÜLSEREN ERTOPÇU


Ankara: (1. bölge)

1-AYDIN YARDIMCI

2-ÇAĞRI ERHAN

3-MEHMET AYPEK

4-AYLA ÖZBEK

5-TÜLAY DURSUN

6-MURAT İNAL

7-HÜSEYİN KILAVUZ

8-TUNCER KOCA

9-BANU ERKÖK

10-BİRSEN TEMİR

11-DANİYE EBRU TÜMER

12-METE İZZET ÖZCANOĞLU

13-ENVER AYAZ

14-MAHMUT YETİM

15-CANAN SÖNMEZ


Ankara: (2. bölge)

1-SÜLEYMAN TULUĞ OK

2-AYŞE ŞAYLI

3-S.SERHAT GÜRPINAR

4-HACI ŞAHİN

5-MUSTAFA ÖMEROĞLU

6-AHMET KANDEMİR

7-OĞULHAN OĞULTÜRK

8-TAYYAR POLAT

9-İBRAHİM TOPRAKKALE

10-MEHMET ERŞAHİN

11-MEHMET FATİH AKICI

12-GÜNAYDIN ALTINOK ALTINEL

13-BAYRAM LEVENT KESER          

14-OYA ÇINARLI


Antalya:

1-ARİF AHMET DENİZOLGUN

2-NAFİZ TANIR

3-AHMET KİŞTİN

4-FİGEN ÇALIKUŞU

5-ZEKAİ İLTER

6-AHMET ATEŞ

7-HÜSNÜ AKÇALIOĞLU

8-ARİF BAHÇECİ

9-MUKADDES AKSOY

10-AHMET SARI

11-BÜLENT TÜTÜNCÜ

12-ÖMER TÜRKER

13-MUSTAFA KEMAL TONGUR


Artvin:

1-HÜSEYİN ADNAN ÇELTİKÇİOĞLU

2-ADNAN ÇORBACIOĞLU


Aydın:

1-ERGÜVEN YAKAN

2-ESAT ERGÜLER

3-ARİF GÜRDAL

4-MİNE NİL ÖZGEN

5-YILMAZ MENDERES

6-ZAFER GALİP KEÇELİOĞLU

7-HÜSEYİN ÇETİN

8-ÜLKÜ SEVİN


Balıkesir:

1-HAYDAR ALTINTAŞ

2-FAHRETTİN TAN

3-SÜLEYMAN KOCABIYIK

4-FAHRETTİN DOLAR

5-HAYATİ KÖSE

6-MEHMET YARMA

7-YUSUF AYMANKUY

8-MUSTAFA ÇOBAN


Bilecik:

1-BAHRİ SERHAT ATALAY

2-MUHİTTİN ERKAN BELER


Bingöl:

1-FARUK BAYLAZ

2-HASAN FEHMİ GÖKEL

3-ALİ KUMUŞ


Bitlis:

1-YILCAN GEYLANİ

2-KEREM MARANGOZ

3-NİYAZİ ALTILAR

4-FARUK ÇAMAN


Bolu:

1-OKTAY TÜRESİN

2-FAHRETTİN YILMAZ

3-İRFAN BAYAR


Burdur:

1-MEHMET BAŞARAN

2-BOŞ

3-BOŞ


Bursa:

1-TURHAN TAYAN          

2-KEMAL CANTÜRK

3-HARUN AKIN

4-AHMET OKUR

5-ALİ YEKTA ER

6-AHMET MURAT ÜNAL

7-FERRUH KAYA

8-SEDAT CANLISOY

9-YILDIZ YURTTAŞ

10-MURAT KARAMAN

11-PEYAMİ ÇAĞLAR

12-İSMAİL ANIL

13-RAGIP CEYLAN

14-NEDİM ÖZBALABAN

15-AHMET CEM ÖZKARDAŞ

16-COŞKUN GENÇ


Çanakkale:

1-NEVFEL ŞAHİN

2-KEMAL SÖZEN

3-TURAN ERGİNBAŞ

4-NURSEVİL AŞIK


Çankırı:

1-TUĞRUL SİDAR

2-YÜKSEL SÖNMEZ

3-ARİF SOYTÜRK


Çorum:

1-UĞUR BARLIK

2-MURAT KOÇAK

3-RAFET BAĞIRÖZ

4-DOĞAN SOFRACIOĞLU

5-HACER HORMEB


Denizli:

1-HASAN KAZDAĞLI

2-ZEKERİYA ER

3-MEHMET GÖZLÜKAYA

4-LATİF UĞUR SARACOĞLU

5-HALİL ELİTOK

6-YEŞİM TURAN GÜREL

7-EMİN OKKAYA


Diyarbakır:

1-MEHMET SALİM ENSARİOĞLU

2-ABDURRAHMAN BAL

3-SUNA KEPOLU

4-ABBAS HÜSEYİNOĞLU

5-HASAN ERDEM

6-HAMDULLAH GÜLEKEN

7-KENDAL AK

8-EDİM AYAYDIN

9-MEHMET LÜTFİ GÜRBÜZ

10-MUSTAFA REŞİT BURKAN

          

Edirne:

1-RAFET SEZEN

2-MEHMET EREN

3-CENGİZ BABACAN

4-NURHAYAT BOZKURT


Elazığ:

1-MEHMET KEMAL AĞAR

2-MEHMET ORHAN PEKEL

3-ABDÜLKADİR TOLUÇ

4-SABAHATTİN BULUT

5-FEZA DİLEK SOLMAZ KIRCIMAN


Erzincan:

1-AHMET KORKMAZ

2-TEKİN TEMEL

3-ALİ OSMAN ÇETİNER


Erzurum:

1-UĞUR GÜZEL

2-ABDULKADİR AYDIN

3-SEYFETTİN YAZICI

4-BÜLENT GÜVEN

5-REMZİ ÖZGEN

6-İBRAHİM ERKAN KADIOĞLU

7-LEYLA MUTLUTÜRK


Eskişehir:

1-MEHMET ORHAN KESİKOĞLU

2-HALİL ÜNAL

3-TAHİR ÜSKÜDAR

4-MUSTAFA BARIŞ

5-FUAT YAHŞİ

6-GÖNÜL DOĞRUCAN ERGİNOĞLU


Gaziantep:

1-KAMİL YAŞAR TURAN

2-AHMET ŞAHAP ÜNLÜ

3-MEHMET UĞUR KILIÇ

4-YAŞAR KALEOĞLU

5-AYSEL ŞERAFETTİNOĞLU

6-MEHMET HAYRİ ÖZÜZÜMCÜ

7-ÇAĞRI SÖKÜCÜ

8-ASUMAN SIVAKÇIGİL

9-SADIK AYDOĞAN

10-ALİ ARİF AKTÜRK


Giresun:

1-YAVUZ SELİM BAŞAR

2-ALİ KARA

3-HALDUN GEDİKALİ

4-ERDEM EKŞİ

5-BAYRAM USTA


Gümüşhane:

1-İSMAİL TAŞTAN

2-HALİS PARLAK


Hakkari:

1-MEHMET NECİP ZEYDAN

2-ABDURRAHMAN KESKİN

3-HASAN ÇİFTÇİ


Hatay:

1-NURETTİN TOKDEMİR

2-YAHYA BULGURCU

3-MEHMET VEHBİ DEBOOĞLU

4-İBRAHİM YALÇIN

5-MUAMMER ÖCAL

6-SAADET ÖZMEN

7-ABDULKADİR AKGÖL

8-BESTAMİ TEKE

9-HÜSEYİN GÖKÇE

10-ZERRİN YALÇIN


Isparta:

1-ERTEKİN DURUTÜRK

2-METİN ÇELIK

3-HALİM KIYAK

4-Z. MERVE KIMILLI

5-İSMAİL AKYOL


İçel:

1-HASAN HİLMİ SARIOĞLU

2-VEYSEL SARI

3-MELEK ATALAY

4-NURİ TANER

5-ŞERİFE ARICI YILDIZ

6-MEHMET BOLAT

7-MEHMET ERDAL

8-CELALETTİN ÇIPLAK

9-LÜTFİ SARI

10-ZEYNEL ABİDİN LEVENT

11-FATİH DÖLEK

12-HATİCE KALELİ BABAOĞLU


İstanbul: (1. bölge)

1-SAADET NEVVAL SEVİNDİ ÇALIŞKAN

2-FAİK İÇMELİ

3-TEVFİK ALTINOK

4-BELGİN AKOL

5-ÜZEYİR ÖZEYRANOĞLU

6-VEDAT BAYRAM

7-İBRAHİM FİŞEK

8-ABDÜSSELAM FURKAN BARUTÇU

9-SEFER BAYLAN

10-KAMURAN KAMİLE DİKBAŞ

11-OSMAN POYRAZ

12-MUSTAFA İLTER ÖZDİL

13-ABDURRAHMAN AÇIKGÖZ

14-HASAN SACİT ERTUĞ

15-ALTAN EDİŞ

16-ALİ KEMAL YILMAZ

17-AHMET ÜNAL İNCE

18-MEHMET OKTAY ARMAĞAN

19-HARUN ÖZDEMİR

20-KEMAL HANAĞASI

21-SONGÜL SEKMEN

22-FERDA ŞAR

23-ÜLKER BULUT

24-YÜKSEL TÜRKOĞLU


İstanbul: (2. bölge)

1-CELAL ADAN

2-ÖMER BALIBEY

3-SAFFET PINAR ECZACIBAŞI

4-AYŞE BİNHAN OĞUZ

5-DURSUN ÇAĞLAYAN

6-İBRAHİM GÜLER

7-ALİ KEMAL AKSOY

8-HATİCE BAYRAM

9-OSMAN TANIK

10-ABDULLAH SİLAHYÜREKLİ

11-ARZU YÜKSELEN

12-MEHMET ÖZDEMİR

13-İSMET SAVAŞ

14-EFRİN BAĞ

15-SÜLEYMAN AKSOY

16-GÜLDEREN IŞIK

17-HASAN MUTLU

18-MEHMET CELAL PALALI

19-İZZET GAYE GÖKEMRE

20-HATİCE ÇİĞDEM ERİM

21-ÖZLEM ÇETİN


İstanbul: (3. bölge)

1-MEHMET NÜZHET KANDEMİR

2-ORHAN KEÇELİ

3-BİROL ÖZCAN

4-NECDET MENZİR

5-İBRAHİM HAKKI ÖZTÜRK AKHAN

6-SALİH YAZICI

7-SALİM KORKMAZ

8-YUSUF TURAN ALTINOĞLU

9-YÜKSEL BAŞALMAZ

10-HAMDİ ÖZ

11-HÜSEYİN REŞİT ÖZ

12-MÜSLÜM HAMAZ

13-RECAYİ İSENKUL

14-CEMİL KAYA

15-SELMA AKBAY

16-YAHYA BATUR

17-KEBİRE BAYRAKTAROĞLU

18-SARİYE ARSLAN

19-RUHİ BAYAZIT

20-EKREM CİHANER

21-FESİH ÇELİK

22-MAHMUT MELİH DEVECEL

23-HASAN DÖNMEZ

24-ARZU ENGİN

25-HALİL HAYRİ ERÇAĞ

İzmir: (1. bölge)

1-IŞILAY SAYGIN

2-NECİP KALKAN

3-FATİH DALAN

4-SERDAR YILMAZ

5-AYSEL ÖZTEZEL

6-METİN DÖKMECİLER

7-GÜLER ASLAN

8-BÜLENT KIRILMAZ

9-BORA AKSEKİ

10-ŞERİFE TÜLİN DİLŞEN

11-PERİHAN GENÇ

12-ALİ ŞENOL


İzmir: (2. bölge)

1-BURHAN ÖZFATURA

2-EMİN DİNLETEN

3-CEVAT KIRKPINAR

4-AHMET KOCAAĞA

5-BEHİCE YILDIZ ÜNSAL

6-İBRAHİM MUHSİN ERDEM

7-REFİK DİKER

8-TANSU TURGUT

9-MUSTAFA OĞUZ TOSUNLAR

10-GÜL ERZEYBEK

11-BOŞ

12-RECEP TAŞYANAR


Kars:

1-İLHAN AKÜZÜM

2-MİRZE ÇELİK

3-MİKAİL AKBAY


Kastamonu:

1-ŞEBNEM G. KISAPARMAK

2-HALUK YILDIZ

3-YÜCEL YAZKAN

4-MÜMTAZ YÜCEL


Kayseri:

1-MUSTAFA ERASLAN

2-COŞKUN ARIK

3-NEJLA ERDOĞAN

4-MÜMTAZ YILDIRIM

5-MEHMET BAYRAKLI

6-ZUHAL GÖZÜKÜÇÜK

7-DOĞAN GÜVEN

8-MUALLA GÜRSES


Kırklareli:

1-MUSTAFA NALBANT

2-MURAT KÖSEOĞLU

3-FAHRETTİN ÖZÜN


Kırşehir:

1-RAMAZAN MİRZAOĞLU

2-BİLAL IŞIKLI

3-ARİF KAPLAN


Kocaeli:

1-CENGİZ ÖZDEMİR

2-MURAT AKTÜRKOĞLU

3-BEKİR USTA

4-ERCÜMENT ŞAHİN

5-NADİR ARİF AŞIK

6-AYŞE YÜCE

7-ADNAN KOÇ

8-SERDAR KAMAN

9-BAŞAK SARAL


Konya:

1-RECEP KONUK

2-NAZMİ SIRIT

3-SÜLEYMAN ŞENOL

4-HACI AHMET KART

5-MİNE KARAN

6-NAFİZ DÖNMEZ

7-ÖZKAN TAŞPINAR

8-ALİ SEÇMEN ÇEVİK

9-MEHMET DAĞLI

10-NECATİ YEĞENOĞLU

11-ZİYA ŞİFA

12-HASAN POLAT

13-AHMET VEJDİ ÇINAR

14-ALİ KÜÇÜKCİVİL

15-MUSTAFA ALTUNIŞIK

16-İMDAT YÜCEL


Kütahya:

1-AHMET ŞANLI

2-YILMAZ DURMAZ

3-İBRAHİM AYAŞLI

4-YÜKSEL TÜYSÜZ

5-ASLAN ATEŞ

6-HASAN HIFZI GÖNCÜ


Malatya:

1-MAHMUT YILDIRIM

2-FERAMUZ TOSUN

3-NİHAL BERKİN

4-NEZİHE KARGİN

5-AYFER ERKAN

6-SALİH TAŞ

7-NEJLA ÇİTİL TUFAN


Manisa:

1-ZEYNEL BALKIZ

2-AHMET DUTLULU

3-İLTER YÜKSEL

4-HÜSEYİN SOYGÜR

5-NACİ AKIN

6-NİHAT ONBAŞIOĞLU

7-HESNA DAYIOĞLU

8-NESRİN FALAY

9-MURAT ULUDEMİR

10-H.İBRAHİM DOĞAN


Kahramanmaraş:

1-HALİL ASLAN

2-TAHSİN TÜRKÇAPAR

3-MUSTAFA EVLİYA

4-CAFER GÜÇLÜ

5-SEYLAN YAZ

6-BERTAN DOĞAN

7-GÜLAYŞE YETMEZ

8-MEHMET SAİT YARDIMCI


Mardin:

1-VEYSİ ŞAHİN

2-ŞEHMUS GÖKÇEN

3-MEHMET FERİDUN ÇEÇEN

4-ABDULREZZAK DAĞ

5-SEMA KARAKOÇ

6-İZZETTİN EROL


Muğla:

1-MUSTAFA TOKLU

2-LATİF SAKICI

3-İRFETTİN AKAR

4-SALİHA OKTAY

5-FERHAT TOKER

6-MUSTAFA BULDANLI


Muş:

1-MEHMET EMİN ŞİMŞEK

2-FEHMİ COŞKUN

3-TAHSİN KILIÇ

4-ERCAN AKTAŞ


Nevşehir:

1-AHMET ESAT KIRATLIOĞLU

2-ZAFER SALGIN

3-MURAT BOZ


Niğde:

1-NAİM OSMAN EREM

2-ATİLA YILDIZ

3-RADİYE CANKÜRTÜNCÜ


Ordu:

1-FADIL ÜNVER

2-SÜHA TOPALOĞLU

3-HAYRULLAH ULUSOY

4-MEHMET YILDIRIM

5-ALİ HİKMET BACINOĞLU

6-ARSLAN YÜKSEL

7-EMİNE KARAMAN


Rize:

1-KÖKSAL TOPTAN

2-BİRSEN UZUNHASANOĞLU

3-ZELKİF AKGÜL


Sakarya:

1-NEVZAT ERCAN

2-ENVER TOÇOĞLU

3-ALİ DÜNYA

4-ATIF ÇETİN

5-YAŞAR ZIMBA

6-GÜNDÜZ KADİR GENÇCAN


Samsun:

1-SUNA ŞÜKRAN VİDİNLİ

2-CEMAL ALİŞAN

3-SEFER PEKER

4-FAHRETTİN CANPOLAT

5-MUSTAFA MERCAN

6-FAZLI KARTAL

7-PINAR GÜÇHAN

8-H.FERAYE KELEŞOĞLU KEFELİ

9-KÖKSAL PİYADE


Siirt:

1-HADİ BİLEN

2-HAYRETTİN AKGÜN

3-ORHAN KİVERLİOĞLU AKSOY


Sinop:

1-YAŞAR TOPÇU

2-HASAN VEHBİ ERSOY

3-ALİ DALKILIÇ


Sivas:

1-HÜSNÜ YUSUF GÖKALP

2-MUSTAFA TAMER

3-YAHYA KOÇ

4-NECATİ CANBEK

5-MUSTAFA ÇELİK

6-MUAMMER SÖZÜBEK


Şanlıurfa:

1-SEDAT EDİP BUCAK

2-KEMAL KILIÇ

3-HİDAYET ŞENBAYRAM

4-MEHMET ATİLLA

5-HÜSEYİN KORKMAZ

6-MUSTAFA BÜYÜKLER

7-PERİHAN ÇAĞLAR

8-FERİDUN ÖNCEL

9-FEHİME BEZİRGAN

10-SABRİ SABUNCU

11-HASAN HİLMİ KAYA


Tekirdağ:

1-ENİS SÜLÜN

2-MÜJDAT GÜLER

3-TUFAN YILDIRIM

4-HALİL İBRAHİM AYDEMİR

5-SEVEN YILMAZTÜRK


Tokat:

1-RECEP BAY

2-MEHMET TUCUK

3-ÖMER FARUK ALTUNTAŞ

4-MUAMMER KETME

5-MUHSİN ALNIAÇIK

6-ABDULLAH GÖKTÜRK

7-NECLA YAPRAK


Trabzon:

1-EYÜP AŞIK

2-MEHMET ÇAKIROĞLU

3-BEKİR BÜLBÜLOĞLU

4-HATİCE ÖZTÜRK

5-ATİLLA ATAMAN

6-ZİYA USTA

7-OKTAY KONAK

8-HÜSEYİN AYAZ


Tunceli:

1-AYŞE ÖZDEMİR

2-HIDIR MOR


Uşak:

1-DALYAN ÖZDEMİR

2-YILMAZ BAŞER

3-NURAY SALICI


Van:

1-İSKENDER ERTUŞ

2-ABDULKERİM KULAZ

3-BÜLENT ERDİNÇ

4-ŞEVKET AKTAŞ

5-NURİZ KARAHAN

6-İLHAMİ GÜLTEPE

7-MEHMET ÇAĞATAY SUNGUR


Yozgat:

1-TANER DEMİRER

2-NURİ EFE

3-ÖMER YILDIZ

4-YAVUZ ERBAŞ

5-SALİH TÜRK

6-HİLMİ TAŞGIN


Zonguldak:

1-ALİ UZUN

2-HALİL POSBIYIK

3-DURSUN ALTIPARMAK

4-HAYRETTİN SOYTAŞ

5-RAFET KILIÇ


Aksaray:

1-ÖMER GÜMÜŞAY

2-SERVET CEYLAN

3-MEVLÜT YOL

4-ÖMER UZUN


Bayburt:

1-SİNAN KÖKSAL

2-FUAT BAYRAMOĞLU


Karaman:

1-ÖMER KARAKIŞLA

2-NECATİ AKPINAR

3-SENAN TUNA


Kırıkkale:

1-ÖMER FARUK ILICAN

2-MAHİR YILMAZ

3-KUDRET BAŞTUĞ

4-GÜRSOY TOPSOY


Batman:

1-FARİS ÖZDEMİR

2-ZİVER HAMİTOĞLU

3-ABDÜLLATİF GÖKDEMİR

4-ESEN SARI


Şırnak:

1-MEHMET TATAR

2-ABDURRAHMAN ABAY

3-HASAN TONĞ


Bartın:

1-MUSTAFA YELKENCİ

2-HÜSEYİN KARAGÜL


Ardahan:

1-FATİH RÜŞTÜ YILMAZ

2-ORHAN ÖNDER


Iğdır:

1-ŞAMİL AYRIM

2-YILDIRIM TURAN


Yalova:

1-YAKUP BİLGİN KOÇAL

2-MESUT CESSUR


Karabük:

1-MEHMET ÇİFTÇİ

2-ENVER TÜMEN

3-ÖZLEM URGANCIOĞLU


Kilis:

1-MEHMET VAKIF ŞARKBAY

2-MEHMET SEVER


Osmaniye:

1-İBRAHİM KARAYİĞİT

2-ABDULKADİR SARI

3-AHMET ŞANAL

4-ALPARSLAN YÜCEL


Düzce:

1-NECMİ HOŞVER

2-İBRAHİM CAN

3-TUNCAY ŞAHİN