Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Magazin Hakan Çalhanoğlu özel jetle Bodrum'a geldi - Magazin haberleri
    1

    Uzun süredir İtalya'da top koşturan ve geçtiğimiz günlerde Milan'dan ezeli rakibi Inter'e transfer olan Hakan Çalhanoğlu, özel jet ile ailesiyle birlikte Bodrum'a geldi.

    2

    Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Çalhanoğlu, önceki gün eşi Sinem Hanım ve iki çocuğuyla havalimanında görüntülendi.

    3

    "NE SÖYLEYEBİLİRİM Kİ!"

    Çalhanoğlu, gazetecilerle kısa süre sohbet etti. Muhabirlerin, "Inter'e transfer olmanız Milan taraftarlarını kızdırdı. Formanızı yakarak tepki gösterdiler. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna, "Transferim gerçekleşti. Mutluyum. Taraftarların yaptığına gelince, ne söyleyebilirim ki?" diyerek, kaldığı otelin yolunu tuttu.

    4

    Otele yerleşen Çalhanoğlu, odasının önündeki havuzda ailesiyle vakit geçirdi. Milli yıldız, ilk önce oğlu Ayaz'ın biberonundaki mamasını eliyle soğuttu. Ardından kızı Liya'nın havuza girmesi için kolluklarını şişirdi.

    5

    Bir ara oğlunu havuza sokup, çıkaran Çalhanoğlu, daha sonra kızı ile yüzdü. Hakan Çalhanoğlu'nun ailesiyle Bodrum'da başlayan tatil macerası objektiflere böyle yansıdı.

    6

    Çift, 3 yıl önce boşanma kararı almıştı. Ancak o dönem hamileliğinde 6 ayı geride bırakan ve anne olmak için gün sayan Sinem Gündoğdu ile Hakan Çalhanoğlu, sürpriz bir kararla evliliklerine yeniden bir şans vermişti.