Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Dünyadan Halsey: Hamilelik cinsiyet algımı eşitledi - Magazin haberleri
    1

    Yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı Türk sevgilisi Alev Aydın'dan ilk çocuğunu kucağına almaya hazırlanan Macaristan asıllı ABD'li şarkıcı Halsey, sosyal medya hesabından yeni fotoğraflarını paylaştı.

    2

    "HAMİLELİK CİNSİYET ALGIMI EŞİTLEDİ"

    Plajda çektirdiği fotoğraflarını yayınlayan Halsey, gönderisinde hamile olmanın cinsiyet algısını eşitlediğini belirtti.

    26 yaşındaki şarkıcı, "Şubat en kısa ay, ancak günler çok uzun sürüyor gibi geliyor. Ama aynı zamanda çok hızlı mı gidiyor? Vücudumla ilgili çok düşünüyordum. Kendinizin bu kadar çabuk değişmesini izlemek garip... Hamileliğin bana 'kadınlık' hakkında çok güçlü, ikili duygular vereceğini düşünmüştüm ama gerçekten cinsiyet algımı tamamen eşitledi." dedi.

    3

    "UMARIM BU DUYGU DEVAM EDER"

    Halsey ayrıca, "Vücuduma olan duyarlılığım beni insanlığımın çok farkına vardırdı ve hepsi bu. Olağanüstü bir şey yapıyorum. Ve bu harika. Umarım bu duygu devam eder" ifadelerini kullandı.

    ABD'li şarkıcı, "Çok yemek pişiriyorum, her zamankinden daha fazla uyuyorum, çok fazla kitap okuyorum. Ailemi özlüyorum. Ve sizi de... Şimdilik hoşça kalın" mesajını da yazdı.

    4

    "HAMİLEYİM"

    Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey, geçtiğimiz haftalarda hayranlarını şaşırtan bir haber vererek, hamile olduğunu açıklamıştı.

    Daha önce DNA testi yaptırdığını ve yüzde 11 Türk çıktığını söyleyen ünlü yıldız, sevgilisi Alev Aydın'dan bebek beklediğini takipçileriyle paylaşmıştı.

    5

    "SÜRPRİZ"

    Instagram hesabından hamile pozlarını yayınlayan şarkıcı, fotoğraflarına, "Sürpriz" notunu düştü ve sevgilisini de etiketlemişti.

    Aydın, Halsey'in hamileliğini ilan ettiği fotoğrafını kendi Instagram sayfasından da paylaşmıştı.

    Halsey'in paylaşımları sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Ünlü şarkıcı hakkında 400 binden fazla tweet atılmıştı.

    6

    İKİ YILDIR BİRLİKTELER

    Çift, iki yıldır gözlerden uzak birliktelik yaşıyor. Halsey, yılbaşını da sevgilisiyle kutlamış ve aşkını ilan etmişti.

    37 yaşındaki Alev Aydın, uzun süredir ABD'de yaşıyor. Senaristlik ve yapımcılık yapan Aydın, çeşitli filmlerde de rol aldı.

    Alev Aydın'ın Instagram sayfasında paylaştığı fotoğraflardan, çocukluğunda Suudi Arabistan, New York ve Giresun'da bulunduğu anlaşılıyor.

    7

    TÜRKİYE'YE GELDİ

    Gerçek adı Ashley Nicolette Frangipane olan Halsey, geçtiğimiz yıl Ekim ayında Türkiye'ye gelmişti.

    Şarkıcının Türkçe olarak yazdığı "Herkes sakin olsun lütfen" mesajına karşılık, hayranları ona nerede olduğunu sormuştu.

    8

    Bir süre sessiz kalan Halsey, daha sonra yine İstanbul'dan paylaşımlarını sürdürmüştü. Kuzguncuk'ta Türk kahvesi içip, fal baktıran Halsey, İstanbul'un sokak hayvanlarına da ayrı bir ilgi göstermişti.

    9

    Halsey, paylaşımlarında Türk mutfağına da yer vermişti. Serpme kahvaltı, sarma, mantı gibi yemeklerin fotoğrafları da ünlü şarkıcının sosyal medya sayfasında yer bulmuştu.

    10

    Halsey, "Macar asıllı olduğumu düşünerek büyüdüm. Sonra DNA testi yaptırdım ve pek de Macar olmadığımı, aslında Türk olduğumu gördüm. Sadece yüzde 11'lik bir oran ama baklavayı sevmeme yetiyor" mesajını Twitter hesabından paylaşmıştı.

    Halsey, bir başka sosyal medya mesajında da Türkçe öğrendiğini belirtmişti.

    11

    Halsey

    12

    Alev Aydın

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ