Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin

BAŞIMIZA NELER GELECEK?

Bugün ve önümüzdeki hafta boyunca gökyüzünde devreye giren Satürn- Uranüs olumlu açısıyla yapılandırmak istediğimiz değişiklikleri hayatımıza katabiliriz. Uzun vadeli ve disiplinli işlerin peşine düşebiliriz. Hayatımızı yeniden yapılandırmak adına bu olumlu etkilerden faydalanalım.

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Özel hayatınızda başkalarının üzerinizde kuracağı tesirlere dikkat edin. Değişimleri, kalıcı noktalara taşımanın dinginliği içinde olabilirsiniz

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Bugün, bazı davranışlarınızı gözden geçirebilir ve istediğiniz değişimleri hayatınızda kullanabilirsiniz. Hayatı algılama şekliniz genişleyecek.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Özel hayatınızdaki sorumluluklarınızı değiştirebilir ve aradığınız istikrarı sağlayabilirsiniz. Gece saatlerinde evde vakit geçirmek sizi mutlu edecek.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızdaki değişimleri, kalıcı bir forma sokabilirsiniz. Yapılması gerekenleri görecek ve istediğiniz değişimleri hayatınıza geçireceksiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Sanatsal işlerinizde, aşk hayatınızda ve gelecek planlarınızda kalıcı değişimlere kapınızı açabilirsiniz. Hayatınızı gözden geçireceğiniz bir dönemdesiniz

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Aile hayatınızın sorumlulukları ve parasal konularda olumlu adımlar atılabilir. Gün içinde yaşadığınız zorlanmalar gece saatlerinde geride kalacak.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Yakın çevre ilişkilerinizde değişmesi gerekenleri fark edebilir ve değişimleri istikrarla gerçekleştirebilirsiniz. Gece saatlerinde kafanızı dinleyeceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Sağlığınızla ilgili konulara yatıracağınız parayla ilgili önemli adımlar atacaksınız. Hafta sonu sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız sizi rahat bırakmayabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Özel yaşantınızda değişmesi gerekenleri hayatınıza etkili bir şekilde sokabilirsiniz. Sabırla ve istikrarla ilerlemek size çok şey kazandırabilir.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Olayları sabırla karşılayabilir, gerekenleri yapmak için harekete geçebilirsiniz. Değişik olan her şey ilginizi çekebilir. Kendinizi hayatın akışına bırakın.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU  

Sosyal çevre ilişkilerinizde neler yapmanız gerektiğini bilecek, doğru bir şekilde ilerleme kaydedeceksiniz. Dostlarınıza sırdaşlık yapabilirsiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU 

Kazançlarınızda değişmesi gerekenleri göz önünde bulunduracak ve buna göre davranacaksınız. Özel hayatınızda eleştiri dozunu düşük tutmalısınız.

HANDE KAZANOVA/HABERTÜRK MAGAZİN