Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Televizyon Hanımağanın Gelinleri filmi konusu nedir? Hanımağanın Gelinler oyuncuları kim?

    Ünlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli konusuyla izleyenlerin beğenisini toplayan Hanımağanın Gelinleri filminin yönetmen koltuğunda Ali Ayyıldız oturuyor. İşte Hanımağanın Gelinleri filmi ile ilgili merak edilenler...

    HANIMAĞANIN GELİNLERİ KONUSU NE?

    Çanakkale’de geniş bir çiftliğe sahip olan Dilber Hanımağa bayramı çocuklarıyla bir arada geçirmek ister ama çocuklar işlerini bahane ederek gelmek istemezler, fakat kimsenin beklemediği bir gelişme olur. Dilber’in bayram öncesi aniden rahatsızlanması çocuklarının apar topar çiftliğe gelmesini sağlar, ancak çocuklar beraberlerinde bazı sırlarını da getirirler. Dilber bu sırlarla yüzleşirken ailesini bir arada tutmak için çabalayacaktır. Hastalığı tehlikeli bir seviyeye gelen Dilber, kısa kalan ömrünün son anlarındahem ailesinin sorunlarıyla ilgilenecek hem de bu hastalığı herkesten saklayarak ailesinin güzel bir bayram geçirmesini sağlayacaktır.

    REKLAM

    Kurban Bayramı’nda evlatlarıyla bir araya gelen Dilber, çocukları ile özlem giderir ama beklenmedik bir şekilde yeni gelin adayı ile tanışır. Dilber, yeni gelin adayının arkeolog olmasından hoşlanmaz. Çiftlikten kovduğu eski çalışanları gibi onun da define avcısı olduğunu düşünür. Dilber’in bir yıldır baktığı Kınalı’nın kaybolması ile tüm aile bilinmedik bir maceraya sürüklenir. Tüm olumsuzluklara rağmen Dilber, ailesine bir arada olmanın önemini öğretmiş olur. Böylece bu bayram tüm aile için farklı bir hayatın başlangıcı olacaktır.

    HANIMAĞANIN GELİNLERİ OYUNCULARI

    Aslıhan Güner

    Burak Serdar Şanal

    Benian Dönmez

    Sinan Çalışkanoğlu

    Ferdi Sancar

    Giray Altınok

    Berfu Öngören

    Güzide Arslan

    Cezmi Baskın

    Haberi Hazırlayan: Elif Avcı
    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ