Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Sağlık Hayatının 160 saati doğumda geçti!
    1

    İngiltere'nin en büyük ailesi olan Radford ailesi ebeveynleri, sinemaya gittiklerinde 100 sterlinin (712 TL) üzerinde para harcadıklarını söyledi.

    2

    21 çocuk sahibi olan 44 yaşındaki Sue ve 48 yaşındaki Lancashire Noel Radford'un en büyük çocuğu 30 yaşındaki Chris, 18 aylık Bonnie ise şu an ailenin en genci...

    3

    Bu zamana kadar 21 çocuk doğuran Sue Radford, ömrünün 160 saatini doğumda geçirdiğini, en uzun süren doğumun ise 37 saat ile Chris'e ait olduğunu belirtti.

    4

    Kalabalık bir aile olduğu için masraflarının çok fazla olduğunu dile getiren Radford ailesi, diğer kalabalık ailelere öğle yemeğini kendileri hazırlayıp pikniğe gitmenin oldukça mantıklı olduğunu dile getirdi. Ailenin haftalık gıda giderleri 350 sterlin’i (yaklaşık 2 bin 500 TL) buluyor.

    5

    Tek geçim kaynakları fırıncılık ve devlet yardımı olan Radford çifti, “Bir an önce okulların açılmasını dört gözle bekliyoruz” diyor.

    6

    Radford ailesi, diğer ebeveynlere şu tavsiyelerde bulundu: “En iyi günlerimiz piknik yaparak, çocuklarla yürüyüşe çıkarak, parka ya da plaja giderek geçiyor ve bunların hepsi ücretsiz."

    13
    14
    15

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ