İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: Deprem yüreğimizi yaktı
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, "Deprem yüreğimizi yaktı" dedi
Giriş: 24.01.2020 - 23:41 Güncelleme: 24.01.2020 - 23:43
![Akşener: Deprem yüreğimizi yaktı](/images/dummy/placeholder-image.gif)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depreme ilişkin açıklamada bulunarak, şu ifadelere yer verdi:
"Elazığ'da meydana gelen ve birçok kentimizde hissedilen deprem yüreğimizi yaktı. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyor, bölgedeki tüm dava arkadaşlarımı, devletimizin yanında seferberliğe çağırıyorum."
GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ