Habertürk
  Takipde Kalın!
   Günlük gelişmeleri takip edebilmek için habertürk uygulamasını indirin
    Haberler Gündem Kamu çalışanları yarın izinli mi? 26, 27, 28 Ocak İstanbul'da kamu çalışanları izinli mi? Kamu yarın tatil mi?
    1

    Yurt genelinde etkisini devam ettiren kar yağışı nedeniyle valilikler önemli kararlar almaya devam ediyor. 16 milyondan fazla vatandaşımızın yaşadığı İstanbul'da da gün itibariyle flaş bir karar daha Vali Ali Yerlikaya tarafından duyuruldu. Peki 26, 27, 28 Ocak İstanbul'da kamu çalışanları izinli mi?

    2

    KAMU ÇALIŞANLARI TATİL Mİ?

    İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, kamu çalışanları ile ilgili bir açıklama gerçekleştirdi. Yerlikaya, şu açıklamayı yaptı; “Kötü hava koşulları nedeniyle; kurumlarımızca zorunlu hizmetlerin yürütülmesi ve asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında kamuda görevli memur, işçi ve diğer personel 25 Ocak 2022 Salı günü tam gün idari izinli sayılacaklardır”

    3

    26 OCAK (YARIN) KAMU ÇALIŞANLARI İZİNLİ Mİ?

    İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada;

    1- Kurumlarımızca zorunlı hizmetlerin yürütülmesi için asgari seviyede personel bulundurulması kaydıyla; güvenlik, sağlık ve ulaşım hizmetleri dışında; memur, işçi, ve diğer personellerin 26 Ocak 2022 Çarşamba günü idari izinli sayılmasına

    2- İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan malul, engelli ve hamilelerin 26-27-28 Ocak 2022 tarihlerinde izinli sayılmasına karar verilmiştir denildi

    Haberi Hazırlayan: Mete Ertunç Sevilir

    GÜNÜN ÖNEMLİ MANŞETLERİ